ARTHROBALANS 750 mg tabletes, 180 gab.

ARTHROBALANS 750 mg tabletes, 180 gab.

VITABALANS OY
Derīguma termiņš: 2025-08-30
Uztura bagātinātājs skrimšļiem, kauliem locītavām.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Locītavu skrimslim piemīt absorbējošs efekts, tas samazina kaulu berzi vienam pret otru. Novecošana, mazkustīgs dzīvesveids, iepriekš gūtās traumas paātrina skrimšļa nodilšanu, kas nozīmē, ka skrimslis vairs nespēj pilnvērtīgi veikt savu funkciju.
Locītavu skrimslis sastāv no speciālām šūnām, hondrocītiem un proteīniem. Glikozamīns, dabiska viela, kas sastopama cilvēka ķermenī, ir skrimšļa galvenā pamatstruktūras viela.

C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai skrimšļu darbībai.

Papildu informācija par produktu
product
10118498 ARTHROBALANS 750 mg tabletes, 180 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/e9/23/e392f98b876b83f66f37189c4d6c.png OutOfStock 19.19 EUR 31.99 <p>Locītavu skrimslim piemīt absorbējošs efekts, tas samazina kaulu berzi vienam pret otru. Novecošana, mazkustīgs dzīvesveids, iepriekš gūtās traumas paātrina skrimšļa nodilšanu, kas nozīmē, ka skrimslis vairs nespēj pilnvērtīgi veikt savu funkciju.<br />Locītavu skrimslis sastāv no speciālām šūnām, hondrocītiem un proteīniem. Glikozamīns, dabiska viela, kas sastopama cilvēka ķermenī, ir skrimšļa galvenā pamatstruktūras viela.</p> <p>C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai skrimšļu darbībai.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Ķermenis, locītavas, kauli