ASPIRIN-C putojošās tabletes, 10 gab.
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

ASPIRIN-C putojošās tabletes, 10 gab.

BAYER
Kopā
5.97 €
Derīguma termiņš: 2026-07-30
Aspirin C ir pretsāpju un temperatūru pazeminošs līdzeklis.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Aspirin C ir pretsāpju un temperatūru pazeminošs līdzeklis, kuru lieto simptomātiskai galvas, zobu, kakla, menstruāciju, muskuļu un locītavu, muguras sāpju un vāju artrīta sāpju mazināšanai. Sāpju un drudža mazināšanai vispārējas saaukstēšanās un drudža gadījumā.

Papildu informācija par produktu
product
101434 ASPIRIN-C putojošās tabletes, 10 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/18/74/9ecb312bdbc9178dcd940ecf8aca.png InStock 5.97 EUR 5.97 <p style="text-align:justify;">Aspirin C ir pretsāpju un temperatūru pazeminošs līdzeklis, kuru lieto simptomātiskai galvas, zobu, kakla, menstruāciju, muskuļu un locītavu, muguras sāpju un vāju artrīta sāpju mazināšanai. Sāpju un drudža mazināšanai vispārējas saaukstēšanās un drudža gadījumā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Saaukstēšanās un sāpes/Paaugstināta temperatūra