B-LAX tabletes, 30 gab.

B-LAX tabletes, 30 gab.

INNOPHARMA A/S
6.71 €
9.59 €
Derīguma termiņš: 2026-03-30
Uztura bagātinātājs ar vitamīniem.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

B-lax tabletes satur lielu daudzumu visu B grupas vitamīnu, kas uzlabo centrālo nervu sistēmu un samazina stresu. B grupas vitamīni ir arī ļoti svarīgi šūnu vielmaiņā. B vitamīni uzlabo arī ādas un matu vielmaiņu, kā arī palīdz uzturēt ādu veselu un saglabā ādas elastību.

Vitamīni B1, B2 un B6 palīdz ķermenim ražot enerģiju un stiprina centrālo nervu sistēmu. B3 vitamīns uzlabo ogļhidrātu, tauku un olbaltumvielu vielmaiņu. B7 vitamīns ir īpaši nepieciešams kolagēna vielmaiņai ādā, uzturot jauneklīgu ādu ar patīkamu toni.

Regulāri lietojot B-Lax tabletes, uzlabosi visa organisma vielmaiņas procesus un samazināsi stresu. B6 vitamīns veicina normālu nervu sistēmas funkcionēšanu. Pantotēnskābe veicina normālas garīgās spējas. Riboflavīns palīdz uzturēt ādu normālu. C vitamīns palīdz aizsargāt šūnas pret oksidatīvo stresu.

Papildu informācija par produktu
product
1038256 B-LAX tabletes, 30 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/73/4b/1e3f871795d504e50c4558223900.png InStock 6.71 EUR 9.59 <p style="text-align:justify;">B-lax tabletes satur lielu daudzumu visu B grupas vitamīnu, kas uzlabo centrālo nervu sistēmu un samazina stresu. B grupas vitamīni ir arī ļoti svarīgi šūnu vielmaiņā. B vitamīni uzlabo arī ādas un matu vielmaiņu, kā arī palīdz uzturēt ādu veselu un saglabā ādas elastību.</p> <p style="text-align:justify;">Vitamīni B1, B2 un B6 palīdz ķermenim ražot enerģiju un stiprina centrālo nervu sistēmu. B3 vitamīns uzlabo ogļhidrātu, tauku un olbaltumvielu vielmaiņu. B7 vitamīns ir īpaši nepieciešams kolagēna vielmaiņai ādā, uzturot jauneklīgu ādu ar patīkamu toni.</p> <p style="text-align:justify;">Regulāri lietojot B-Lax tabletes, uzlabosi visa organisma vielmaiņas procesus un samazināsi stresu. B6 vitamīns veicina normālu nervu sistēmas funkcionēšanu. Pantotēnskābe veicina normālas garīgās spējas. Riboflavīns palīdz uzturēt ādu normālu. C vitamīns palīdz aizsargāt šūnas pret oksidatīvo stresu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/B vitamīni