BEAUTERRA Verveine Citron dušas želeja, 1000 ml
4.9 4.9 (18 atsauksmes)

BEAUTERRA Verveine Citron dušas želeja, 1000 ml

BEAUTERRA LABORATOIRE
4.9 4.9 (18 atsauksmes)
Kopā
7.37 €
Derīguma termiņš: 2026-09-30
Sevišķi bagātīgs dušas gels ar bioloģisko olīveļļu. Dušas gels papildināts ar citronverbēnas dabīgo ekstraktu. Ķermenim, sejai, matiem.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Sevišķi bagātīgais dušas gels nesatur ziepes, tāpēc tas ideāli piemērots arī trauslai un jutīgai ādai. Arī gela fizioloģiskais pH, kas ir ļoti tuvs ādas pH līmenim, saudzē un aizsargā ādas dabisko līdzsvaru. Bioloģiskā olīveļļa, ar ko bagātināts dušas gels, palīdz uzturēt nepieciešamo ādas mitrumu un remdē ādu. Dušas gels papildināts ar citronverbēnas dabīgo ekstraktu. Produkts ir ļoti praktisks, to var lietot gan bērni, gan pieaugušie, tas ir paredzēts ķermeņa, sejas un arī matu mazgāšanai. Produkts ražots Francijā, atbilstoši augstajiem Francijas kosmētikas nozares kvalitātes standartiem un drošības prasībām. Gels nesatur parabēnus, minerāleļļas, MIT un fenoksietanolu.

product
1028782 BEAUTERRA Verveine Citron dušas želeja, 1000 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/8b/ac/803e7b1209a2a6c9e4d2973d84ee.png InStock 7.37 EUR 12.29 <p style="text-align:justify;">Sevišķi bagātīgais dušas gels nesatur ziepes, tāpēc tas ideāli piemērots arī trauslai un jutīgai ādai. Arī gela fizioloģiskais pH, kas ir ļoti tuvs ādas pH līmenim, saudzē un aizsargā ādas dabisko līdzsvaru. Bioloģiskā olīveļļa, ar ko bagātināts dušas gels, palīdz uzturēt nepieciešamo ādas mitrumu un remdē ādu. Dušas gels papildināts ar citronverbēnas dabīgo ekstraktu. Produkts ir ļoti praktisks, to var lietot gan bērni, gan pieaugušie, tas ir paredzēts ķermeņa, sejas un arī matu mazgāšanai. Produkts ražots Francijā, atbilstoši augstajiem Francijas kosmētikas nozares kvalitātes standartiem un drošības prasībām. Gels nesatur parabēnus, minerāleļļas, MIT un fenoksietanolu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Ķermeņa ādas kopšana/Mazgāšanas līdzekļi