BETADINE 100 mg/ml šķīdums, 120 ml
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

BETADINE 100 mg/ml šķīdums, 120 ml

EGIS PHARMACEUTICALS
Derīguma termiņš: 2025-11-30
Tas ir efektīvs pret baktērijām, sēnītēm, sporām, vīrusiem un protozojiem (vienšūnas organismi).
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Tas ir efektīvs pret baktērijām, sēnītēm, sporām, vīrusiem un protozojiem (vienšūnas organismi). Droša dezinfekcija kavē infekciju izplatīšanos un veicina ātru sadzīšanu bez komplikācijām. Betadine lieto roku (ķirurģiska un higiēniska) dezinfekcijai un gļotādu antiseptiskai apstrādei; Antiseptiskai brūču un apdegumu apstrādei; Atšķaidīts Betadine var tikt lietots pirms oftalmoloģiskām manipulācijām.

Papildu informācija par produktu
product
102964 BETADINE 100 mg/ml šķīdums, 120 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/33/8a/8eb87aae948bb597bac18654ce75.png InStock 12.92 EUR 12.92 <p style="text-align:justify;">Tas ir efektīvs pret baktērijām, sēnītēm, sporām, vīrusiem un protozojiem (vienšūnas organismi). Droša dezinfekcija kavē infekciju izplatīšanos un veicina ātru sadzīšanu bez komplikācijām. Betadine lieto roku (ķirurģiska un higiēniska) dezinfekcijai un gļotādu antiseptiskai apstrādei; Antiseptiskai brūču un apdegumu apstrādei; Atšķaidīts Betadine var tikt lietots pirms oftalmoloģiskām manipulācijām.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Ādas slimības