BIODERMA Atoderm Huile de douche dušas eļļa, 200 ml
4.9 4.906976744186 (43 atsauksmes)

BIODERMA Atoderm Huile de douche dušas eļļa, 200 ml

BIODERMA
4.9 4.906976744186 (43 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2028-01-30
24 stundu mitrināšana un tūlītēja komforta sajūta jau mazgāšanās laikā.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Atoderm Huile de douche dušas eļļa maigi nomazgā ādu, nodrošina mitrināšanu 24 stundu garumā un tūlītēju komfortu jau no mazgāšanās laikā. Dušas eļļas izmeklētais sastāvs, kurā ir 33 % lipīdus papildinošu un mitrinošu vielu, intensīvi baro ādu, bioloģiski nostiprina ādas barjeru, veicina mitruma saglabāšanos ādā un mazina savilkuma sajūtu. Pateicoties SKIN BARRIER THERAPY® patentētajam kompleksam, āda tiek pasargāta no baktērijām, kuras rada kairinājumu. Dabiskais, patentētais D.A.F. komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni.

Dušas eļļa viegli plūst, veido maigas putas un ir viegli noskalojama, neatstājot taukainu kārtiņu. Hipoalerģiska, bez parabēniem, konservantiem, ziepēm, sulfātiem un krāsvielām. Ar vieglu hipoalerģisku smaržu. Teicama panesība uz ādas un acu apvidū; nekairina acis. Paredzēta lietošanai pieaugušiem, bērniem un zīdaiņiem uz sejas un ķermeņa.

https://www.youtube.com/watch?v=xxGc0tFlzu8

product
1142477 BIODERMA Atoderm Huile de douche dušas eļļa, 200 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/fb/d2/5ae2728eccd27bd33a51b397bf08.png OutOfStock 6.48 EUR 11.79 <p style="text-align:justify;">Atoderm Huile de douche dušas eļļa maigi nomazgā ādu, nodrošina mitrināšanu 24 stundu garumā un tūlītēju komfortu jau no mazgāšanās laikā. Dušas eļļas izmeklētais sastāvs, kurā ir 33 % lipīdus papildinošu un mitrinošu vielu, intensīvi baro ādu, bioloģiski nostiprina ādas barjeru, veicina mitruma saglabāšanos ādā un mazina savilkuma sajūtu. Pateicoties SKIN BARRIER THERAPY® patentētajam kompleksam, āda tiek pasargāta no baktērijām, kuras rada kairinājumu. Dabiskais, patentētais D.A.F. komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni.</p> <p style="text-align:justify;">Dušas eļļa viegli plūst, veido maigas putas un ir viegli noskalojama, neatstājot taukainu kārtiņu. Hipoalerģiska, bez parabēniem, konservantiem, ziepēm, sulfātiem un krāsvielām. Ar vieglu hipoalerģisku smaržu. Teicama panesība uz ādas un acu apvidū; nekairina acis. Paredzēta lietošanai pieaugušiem, bērniem un zīdaiņiem uz sejas un ķermeņa.</p> <p style="text-align:justify;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=xxGc0tFlzu8">https://www.youtube.com/watch?v=xxGc0tFlzu8</a></p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Ķermeņa ādas kopšana/Mazgāšanas līdzekļi