BIODERMA Atoderm Nutritive sejas krēms, 40 ml
4.9 4.9 (48 atsauksmes)

BIODERMA Atoderm Nutritive sejas krēms, 40 ml

BIODERMA
4.9 4.9 (48 atsauksmes)
Kopā
6.66 €
Derīguma termiņš: 2027-01-30
Ļoti barojošs sejas krēms lietošanai ikdienā, kas ilgstoši baro ādu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Sejas krēms ikdienas lietošanai. Baro, atjauno hidrolipīdu slāni un nomierina. Atoderm Nutritive apvieno divas dabiskas aktīvās sastāvdaļas (Šī sviestu un avokado ekstraktus), kuras ir pazīstamas ar savām barojošajām, atjaunojošajām un nomierinošajām īpašībām, un divas mitrinošas aktīvās vielas (vazelīnu un glicerīnu). Šīs aktīvās vielas augstā koncentrācijā iekļautas netaukaina, bagātīga krēma tekstūrā un palīdz atjaunot ūdens un lipīdu līdzsvaru ādā, lai tā ātri atgūtu sākotnējo komfortu un elastību.

Dabiskais, patentētais D.A.F. komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni. Hipoalerģisks, bez parabēniem un smaržvielām. Neveicina poru aizsprostošanos. Teicama panesība. Paredzēts lietošanai pieaugušiem, bērniem un zīdaiņiem.

product
1142010 BIODERMA Atoderm Nutritive sejas krēms, 40 ml https://e-menessaptieka.lv/p/bioderma-atoderm-nutritive-sejas-krems-40-ml-1142010 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/66/4d/235ae452418eb669cec108bfd218.png InStock 6.66 EUR BIODERMA 14.79 <p style="text-align:justify;">Sejas krēms ikdienas lietošanai. Baro, atjauno hidrolipīdu slāni un nomierina. Atoderm Nutritive apvieno divas dabiskas aktīvās sastāvdaļas (Šī sviestu un avokado ekstraktus), kuras ir pazīstamas ar savām barojošajām, atjaunojošajām un nomierinošajām īpašībām, un divas mitrinošas aktīvās vielas (vazelīnu un glicerīnu). Šīs aktīvās vielas augstā koncentrācijā iekļautas netaukaina, bagātīga krēma tekstūrā un palīdz atjaunot ūdens un lipīdu līdzsvaru ādā, lai tā ātri atgūtu sākotnējo komfortu un elastību.</p> <p style="text-align:justify;">Dabiskais, patentētais D.A.F. komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni. Hipoalerģisks, bez parabēniem un smaržvielām. Neveicina poru aizsprostošanos. Teicama panesība. Paredzēts lietošanai pieaugušiem, bērniem un zīdaiņiem.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi 55 Vīriešiem