BIODERMA Atoderm PP Baume balzams, 500 ml
5.0 5 (23 atsauksmes)

BIODERMA Atoderm PP Baume balzams, 500 ml

BIODERMA
5.0 5 (23 atsauksmes)
Kopā
21.62 €
Derīguma termiņš: 2026-06-30
Īpaši barojošs balzams ļoti sausai, jutīgai ādai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Īpaši barojošs balzams, kas novērš izteiktu ādas sausumu, kuru raksturo raupja, zvīņojoša un savilkta āda. BIODERMA patentētais Écodefensine® komplekss regulē ādas ekosistēmu, palīdz saglabāt tās dabisko bioloģisko līdzsvaru un kavē ādas sausuma pastiprināšanos. Āda spēj labāk pretoties dažādu ārēju faktoru kairinošajai iedarbībai. PP vitamīns un barojošās vielas bioloģiski atjauno un nostiprina bojāto ādas barjeru, nodrošinot neaizstājamos lipīdus un stimulējot to veidošanos.

Atoderm PP Baume noturīgi samazina ādas diskomfortu jau no pirmās lietošanas reizes. Hipoalerģisks, bez parabēniem un smaržvielām. Teicama panesība. Paredzēts lietošanai pieaugušiem un bērniem uz sejas un ķermeņa.

https://www.youtube.com/watch?v=Unth4hOIm64

product
1142446 BIODERMA Atoderm PP Baume balzams, 500 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/1e/95/69b5f68db0583541c2294b410a9d.png InStock 21.62 EUR 30.89 <p style="text-align:justify;">Īpaši barojošs balzams, kas novērš izteiktu ādas sausumu, kuru raksturo raupja, zvīņojoša un savilkta āda. BIODERMA patentētais Écodefensine® komplekss regulē ādas ekosistēmu, palīdz saglabāt tās dabisko bioloģisko līdzsvaru un kavē ādas sausuma pastiprināšanos. Āda spēj labāk pretoties dažādu ārēju faktoru kairinošajai iedarbībai. PP vitamīns un barojošās vielas bioloģiski atjauno un nostiprina bojāto ādas barjeru, nodrošinot neaizstājamos lipīdus un stimulējot to veidošanos.</p> <p style="text-align:justify;">Atoderm PP Baume noturīgi samazina ādas diskomfortu jau no pirmās lietošanas reizes. Hipoalerģisks, bez parabēniem un smaržvielām. Teicama panesība. Paredzēts lietošanai pieaugušiem un bērniem uz sejas un ķermeņa.</p> <p style="text-align:justify;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=Unth4hOIm64">https://www.youtube.com/watch?v=Unth4hOIm64</a></p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Ķermeņa ādas kopšana/Krēmi, losjoni un eļļas