BIODERMA Cicabio Arnica+ krēms, 40 ml
5.0 5 (1 atsauksme)

BIODERMA Cicabio Arnica+ krēms, 40 ml

BIODERMA
5.0 5 (1 atsauksme)
Kopā
16.48 €
Derīguma termiņš: 2026-06-30
Krēms, kas ātri mazina diskomforta sajūtu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Krēms ar zilumu uzsūkšanos veicinošu un diskomfortu mazinošu iedarbību. Cicabio Arnica+ palīdz ātri mazināt pietūkumu un zilumus: arnikas ekstrakts un apigenīns veicina zilumu radījušo pigmentu noārdīšanu un tieši iedarbojas uz bioloģiskajiem mehānismiem, kuri veido pietūkumu; cinks novērš baktēriju vairošanos; inovatīvā aktīvā sastāvdaļa Antalgicine® ātri mazina diskomforta sajūtu un niezi.

Glicerīns nodrošina ādas mitrināšanu. Bez parabēniem, spirta, krāsvielām un smaržvielām. Neveicina poru aizsprostošanos. Teicama panesība. Paredzēts lietošanai uz sejas un ķermeņa pieaugušiem, bērniem, zīdaiņiem. Nelietot, ja ir alerģija pret arniku; neuzziest acu tuvumā, uz gļotādas, vaļējām brūcēm vai redzami sakairinātas ādas. Grūtniecēm ieteicams konsultēties ar ārstu.

https://www.youtube.com/watch?v=9GgantDvHzc&t=19s

product
1142470 BIODERMA Cicabio Arnica+ krēms, 40 ml https://e-menessaptieka.lv/p/bioderma-cicabio-arnica-krems-40-ml-1142470 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/2d/6f/192971ae9728246252274300dbc6.png InStock 16.48 EUR BIODERMA 16.48 <p style="text-align:justify;">Krēms ar zilumu uzsūkšanos veicinošu un diskomfortu mazinošu iedarbību. Cicabio Arnica+ palīdz ātri mazināt pietūkumu un zilumus: arnikas ekstrakts un apigenīns veicina zilumu radījušo pigmentu noārdīšanu un tieši iedarbojas uz bioloģiskajiem mehānismiem, kuri veido pietūkumu; cinks novērš baktēriju vairošanos; inovatīvā aktīvā sastāvdaļa Antalgicine® ātri mazina diskomforta sajūtu un niezi.</p> <p style="text-align:justify;">Glicerīns nodrošina ādas mitrināšanu. Bez parabēniem, spirta, krāsvielām un smaržvielām. Neveicina poru aizsprostošanos. Teicama panesība. Paredzēts lietošanai uz sejas un ķermeņa pieaugušiem, bērniem, zīdaiņiem. Nelietot, ja ir alerģija pret arniku; neuzziest acu tuvumā, uz gļotādas, vaļējām brūcēm vai redzami sakairinātas ādas. Grūtniecēm ieteicams konsultēties ar ārstu.</p> <p style="text-align:justify;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=9GgantDvHzc&amp;t=19s">https://www.youtube.com/watch?v=9GgantDvHzc&amp;t=19s</a></p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Ķermeņa ādas kopšana/Krēmi, losjoni un eļļas 0 Vīriešiem