BIOFARMACIJA Bio CA+K+MG+ZN ar D3 vit. pulveris, 28 gab.

BIOFARMACIJA Bio CA+K+MG+ZN ar D3 vit. pulveris, 28 gab.

GADOT BIOCHEMICAL
Kopā
10.49 €
Derīguma termiņš: 2026-05-01
Tas ir pulverveida uztura bagātinātājs, kas organismam sniedz svarīgu minerālvielu – kalcija, kālija, magnija un cinka – papildus devu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Tas ir pulverveida uztura bagātinātājs, kas organismam sniedz svarīgu minerālvielu – kalcija, kālija, magnija un cinka – papildus devu. Šis produkts satur arī vitamīnu D3. Kalcijs un magnijs ir nepieciešams kaulu veselības uzturēšanai. Kālijs palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu, veicina normālu nervu sistēmas un muskuļu darbību. Magnijs palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina normālu nervu sistēmas darbību un veicina normālas psiholoģiskās funkcijas. Cinks veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt normālu redzi, veicina normālu auglību un reprodukciju, kā arī palīdz uzturēt kaulu, ādas, matu un nagu veselību. Vitamīns D3 veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos, palīdz uzturēt kaulu veselību.

Papildu informācija par produktu
product
19111132 BIOFARMACIJA Bio CA+K+MG+ZN ar D3 vit. pulveris, 28 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/biofarmacija-bio-ca-k-mg-zn-ar-d3-vit-pulveris-28-gab-19111132 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/5a/9a/49edcbecdc630738e5e17a1b6606.png InStock 10.49 EUR BIOFARMACIJA 17.49 <p style="text-align:justify;">Tas ir pulverveida uztura bagātinātājs, kas organismam sniedz svarīgu minerālvielu – kalcija, kālija, magnija un cinka – papildus devu. Šis produkts satur arī vitamīnu D3. Kalcijs un magnijs ir nepieciešams kaulu veselības uzturēšanai. Kālijs palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu, veicina normālu nervu sistēmas un muskuļu darbību. Magnijs palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina normālu nervu sistēmas darbību un veicina normālas psiholoģiskās funkcijas. Cinks veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt normālu redzi, veicina normālu auglību un reprodukciju, kā arī palīdz uzturēt kaulu, ādas, matu un nagu veselību. Vitamīns D3 veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos, palīdz uzturēt kaulu veselību.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi 40 Vīriešiem