BIOFARMACIJA Hipocrat Silicium paciņas, 14 gab.

BIOFARMACIJA Hipocrat Silicium paciņas, 14 gab.

GADOT BIOCHEMICAL
Kopā
7.20 €
Derīguma termiņš: 2025-08-31
Minerālvielas silīcija komplekss ar selēnu un biotīnu. Iepakojumā ir liels daudzums organismam noderīgā selēna un biotīna.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Minerālvielas silīcija komplekss ar selēnu un biotīnu. Iepakojumā ir liels daudzums organismam noderīgā selēna un biotīna.

BIOTĪNS palīdz uzturēt matu un ādas veselību, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un veicina normālu nervu sistēmas darbību.

SELĒNS palīdz uzturēt matu un nagu veselību, veicina normālu imūnsistēmas darbību.

SILĪCIJS ir otrais visbiežāk sastopamais elements uz zemes (pēc skābekļa) un trešais cilvēka organismā. Dabā lielākā daļa šī materiāla ir atrodama netropu pludmales smiltīs.

Papildu informācija par produktu
product
1144767 BIOFARMACIJA Hipocrat Silicium paciņas, 14 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/biofarmacija-hipocrat-silicium-pacinas-14-gab-1144767 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/72/94/013abf16ed0f2bb53b1e154da6ba.png InStock 7.2 EUR BIOFARMACIJA 10.29 <p><strong>Minerāl</strong><strong>vielas</strong><strong> silīcija komplekss ar selēnu un biotīnu. Iepakojumā ir liels daudzums organismam noderīgā selēna un biotīna.</strong></p> <p><strong>BIOTĪNS</strong> palīdz uzturēt matu un ādas veselību, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un veicina normālu nervu sistēmas darbību.</p> <p><strong>SELĒNS</strong> palīdz uzturēt matu un nagu veselību, veicina normālu imūnsistēmas darbību.</p> <p><strong>S</strong><strong>ILĪCIJS </strong>ir otrais visbiežāk sastopamais elements uz zemes (pēc skābekļa) un trešais cilvēka organismā. Dabā lielākā daļa šī materiāla ir atrodama netropu pludmales smiltīs.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Matiem, ādai un nagiem 30 Vīriešiem