BIOFARMACIJA Hipocrat Skindrink paciņas, 14 gab.

BIOFARMACIJA Hipocrat Skindrink paciņas, 14 gab.

GADOT BIOCHEMICAL
Kopā
20.29 €
Derīguma termiņš: 2025-01-31
Rūpējieties par savu ādu un matiem no iekšpuses.  Biotīns un C vitamīns palīdzēs rūpēties par jūsu skaistumu un labsajūtu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Rūpējieties par savu ādu un matiem no iekšpuses.  Biotīns un C vitamīns palīdzēs rūpēties par jūsu skaistumu un labsajūtu.

Biotīns palīdz uzturēt matu, ādas un gļotādas veselībupalīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņuveicina normālu nervu sistēmas darbībupalīdz nodrošināt normālu makroelementu vielmaiņu.

Sastāvā esošais C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai ādas darbībai.

Papildu informācija par produktu
product
1144766 BIOFARMACIJA Hipocrat Skindrink paciņas, 14 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/biofarmacija-hipocrat-skindrink-pacinas-14-gab-1144766 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/f2/1e/feb7c6157e7110881bf5f15abe59.png InStock 20.29 EUR BIOFARMACIJA 28.99 <p><strong>Rūpējieties par savu ādu un matiem no iekšpuses.  </strong><strong>B</strong><strong>iotīns un C vitamīns </strong><strong>palīdzēs r</strong><strong>ūpēties par jūsu skaistumu un labsajūtu.</strong></p> <p><strong>Biot</strong><strong>īns </strong>palīdz uzturēt matu, ādas un gļotādas veselību<strong>, </strong>palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu<strong>, </strong>veicina normālu nervu sistēmas darbību<strong>, </strong>palīdz nodrošināt normālu makroelementu vielmaiņu.</p> <p>Sastāvā esošais C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai ādas darbībai.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Matiem, ādai un nagiem 30 Vīriešiem