CALCIGRAN Sine 500 mg košļājamās tabletes, 100 gab.
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

CALCIGRAN Sine 500 mg košļājamās tabletes, 100 gab.

TAKEDA PHARMA AS
Derīguma termiņš: 2026-09-30
Kalcija preparāts. Kalcija deficīta profilaksei un ārstēšanai bērniem un pieaugušiem.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Kalcija preparāts. Kalcija deficīta profilaksei un ārstēšanai bērniem un pieaugušiem.

Calcigran Sinekā aktīvo sastāvdaļu satur kalciju. Kalcijs ir sastopams arī mūsu ikdienas uzturā, it īpaši piena produktos. Gadījumos, kad uzturs vai dzīves veids pietiekoši nenodrošina ar kalciju vai arī organisma vajadzības ir palielinātas, šīs zāles nodrošina Jūs ar papildu kalcija daudzumu. Kalcija adekvāta lietošana ir ļoti svarīga augšanas, grūtniecības un krūts barošanas periodā.

Šīs zāles var lietot papildus specifiskās osteoporozes ārstēšanā pacientiem ar kalcija trūkuma risku.

Calcigran Sinetiek lietots kā fosfātu saistviela nieru mazspējas gadījumā, lai samazinātu fosfātu daudzumu asinīs.

Papildu informācija par produktu
product
193172 CALCIGRAN Sine 500 mg košļājamās tabletes, 100 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/88/64/061061186a7b5ef58ec3d5fab2ba.png InStock 11.97 EUR 11.97 <p style="text-align:justify;">Kalcija preparāts. Kalcija deficīta profilaksei un ārstēšanai bērniem un pieaugušiem.<br /><br /></p> <p style="text-align:justify;">Calcigran Sinekā aktīvo sastāvdaļu satur kalciju. Kalcijs ir sastopams arī mūsu ikdienas uzturā, it īpaši piena produktos. Gadījumos, kad uzturs vai dzīves veids pietiekoši nenodrošina ar kalciju vai arī organisma vajadzības ir palielinātas, šīs zāles nodrošina Jūs ar papildu kalcija daudzumu. Kalcija adekvāta lietošana ir ļoti svarīga augšanas, grūtniecības un krūts barošanas periodā.</p> <p style="text-align:justify;">Šīs zāles var lietot papildus specifiskās osteoporozes ārstēšanā pacientiem ar kalcija trūkuma risku.</p> <p style="text-align:justify;">Calcigran Sinetiek lietots kā fosfātu saistviela nieru mazspējas gadījumā, lai samazinātu fosfātu daudzumu asinīs.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai