CEMIO GEMZE 2x Stiprāks kapsulas, 60 gab.

CEMIO GEMZE 2x Stiprāks kapsulas, 60 gab.

CEMIO SWITZERLAND AG
Kopā
16.79 €
Derīguma termiņš: 2027-03-30
CEMIO GEMZE – augstākās kvalitātes kolagēns jūsu locītavām, skrimšļiem un kauliem.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Cemio gemze® satur tīru (nedenaturētu) jaunās paaudzes un Šveices kvalitātes NC I® un NC II®tipa kolagēnus, kas atbilst ColIPure® kvalitātei. Tā kvalitāte nodrošina maksimālu tīrību un oriģinālu izcelsmi. I tipa kolagēns atrodas saitēs un cīpslās. Šis kolagēns ir galvenā dabīgo kaulu sastāvdaļa. I tipa kolagēns sastāda līdz pat 90 % no kopējā kolagēna daudzuma organismā. Šī viela atrodas arī ādā. II tipa kolagēns galvenokārt atrodas locītavu skrimšļos. Tas sastāda līdz pat 70 % no sausās skrimšļu masas.

Cemio gemze ražots Šveicē, rūpnīcā, kura atbilst augstākajām farmācijas prasībām. Ražošanas laikā tiek izmantotas modernākās tehnoloģijas un metodes, apstrādājot dabisko kolagēnu un iestrādājot to īpašas formas kapsulās, kuras ir izveidotas tā, lai būtu ērti norijamas.

  • Pieaugušiem cilvēkiem, kuri vēlas locītavas ilgstoši saglabāt dzīvīgas un bezrūpīgi priecāties par aktīvu dzīvesveidu
  • Fiziski aktīviem cilvēkiem, kuriem ikdienā ir ilgstoša fiziska slodze
  • Cilvēkiem, kuriem ir liekais svars un tādēļ pārmērīgi tiek noslogotas ceļu, gūžu un mugurkaula locītavas
  • Sportistiem, kuru ķermenis katru dienu tiek intensīvi noslogots
  • Padzīvojušiem cilvēkiem un tiem, kam jau ir kustību problēmas
  • Cilvēkiem ar iedzimtām problēmām
  • Lielākiem bērniem un augošiem jauniešiem.

https://www.youtube.com/watch?v=9neBTQDaJqk

Papildu informācija par produktu
product
1144215 CEMIO GEMZE 2x Stiprāks kapsulas, 60 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/cemio-gemze-2x-stipraks-kapsulas-60-gab-1144215 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/49/11/25eaa7e106a11f71e552f2cfd0c9.png InStock 16.79 EUR CEMIO GEMZE 27.99 <p>Cemio gemze® satur tīru (nedenaturētu) jaunās paaudzes un Šveices kvalitātes NC I® un NC II®tipa kolagēnus, kas atbilst ColIPure® kvalitātei. Tā kvalitāte nodrošina maksimālu tīrību un oriģinālu izcelsmi. I tipa kolagēns atrodas saitēs un cīpslās. Šis kolagēns ir galvenā dabīgo kaulu sastāvdaļa. I tipa kolagēns sastāda līdz pat 90 % no kopējā kolagēna daudzuma organismā. Šī viela atrodas arī ādā. II tipa kolagēns galvenokārt atrodas locītavu skrimšļos. Tas sastāda līdz pat 70 % no sausās skrimšļu masas.</p> <p><i>Cemio gemze</i> ražots Šveicē, rūpnīcā, kura atbilst augstākajām farmācijas prasībām. Ražošanas laikā tiek izmantotas modernākās tehnoloģijas un metodes, apstrādājot dabisko kolagēnu un iestrādājot to īpašas formas kapsulās, kuras ir izveidotas tā, lai būtu ērti norijamas.</p> <ul><li>Pieaugušiem cilvēkiem, kuri vēlas locītavas ilgstoši saglabāt dzīvīgas un bezrūpīgi priecāties par aktīvu dzīvesveidu</li> <li>Fiziski aktīviem cilvēkiem, kuriem ikdienā ir ilgstoša fiziska slodze</li> <li>Cilvēkiem, kuriem ir liekais svars un tādēļ pārmērīgi tiek noslogotas ceļu, gūžu un mugurkaula locītavas</li> <li>Sportistiem, kuru ķermenis katru dienu tiek intensīvi noslogots</li> <li>Padzīvojušiem cilvēkiem un tiem, kam jau ir kustību problēmas</li> <li>Cilvēkiem ar iedzimtām problēmām</li> <li>Lielākiem bērniem un augošiem jauniešiem.</li> </ul><p><a href="https://www.youtube.com/watch?v=9neBTQDaJqk">https://www.youtube.com/watch?v=9neBTQDaJqk</a></p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Kolagēns 40 Vīriešiem