CHI Curlycare Curl šampūns, 355 ml
0 0 (0 atsauksmes)

CHI Curlycare Curl šampūns, 355 ml

FAROUK SYSTEMS INC.
0 0 (0 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2026-12-30
Maigā formula, kura satur dabīgas sastāvdaļas, mitrina cirtas, padarot tās viegli ķemmējamas un pakļāvīgas, novēršot pūkošanos.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Maigā formula, kura satur dabīgas sastāvdaļas, mitrina cirtas, padarot tās viegli ķemmējamas un pakļāvīgas, novēršot pūkošanos. Intensīvi mitrina matus un aizsargā galvas ādas lipīdu slāni, saglabājot to formu un pārveidojot cirtas. Aizsargā no mitra gaisa, palielina elastību un blīvumu, padarot matus neticami mīkstus, gludus un spīdīgus.

Galvenās sastāvdaļas:
ALOE VERA – plaši pazīstama kā dabīgs mitrinātājs, bagātīgi satur nozīmīgas uzturvielas, aminoskābes un vitamīnus. Tai ir izcilas kondicionēšanas īpašības un tā mitrina un aizsargā matus.
APELSĪNU HIBISKS - satur daudz olbaltumvielu un polisaharīdus, kas darbojas kā dabisks kondicionieris un palīdz nofiksēt mitrumu matos. Barot matus un galvas ādu, padarot tos spīdīgus un veselīgus.

Galvenās sastāvdaļas:

Aloe Vera
Apelsīnu hibiskuss
Nesatur sulfātus
Bez parabēniem
Nesatur lipekli
Produkts tika izstrādāts bez jebkādiem izmēģinājumiem uz dzīvniekiem
Pārstrādājams iepakojums

product
1144304 CHI Curlycare Curl šampūns, 355 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/7c/0f/ee6c142d77733be6dcfb3cc8ba95.png InStock 15.39 EUR 21.99 <p>Maigā formula, kura satur dabīgas sastāvdaļas, mitrina cirtas, padarot tās viegli ķemmējamas un pakļāvīgas, novēršot pūkošanos. Intensīvi mitrina matus un aizsargā galvas ādas lipīdu slāni, saglabājot to formu un pārveidojot cirtas. Aizsargā no mitra gaisa, palielina elastību un blīvumu, padarot matus neticami mīkstus, gludus un spīdīgus.</p> <p><strong>Galvenās sastāvdaļas:</strong><br />ALOE VERA – plaši pazīstama kā dabīgs mitrinātājs, bagātīgi satur nozīmīgas uzturvielas, aminoskābes un vitamīnus. Tai ir izcilas kondicionēšanas īpašības un tā mitrina un aizsargā matus.<br />APELSĪNU HIBISKS - satur daudz olbaltumvielu un polisaharīdus, kas darbojas kā dabisks kondicionieris un palīdz nofiksēt mitrumu matos. Barot matus un galvas ādu, padarot tos spīdīgus un veselīgus.<br /><br /><strong>Galvenās sastāvdaļas:</strong> <br /><br />Aloe Vera <br />Apelsīnu hibiskuss <br />Nesatur sulfātus<br />Bez parabēniem<br />Nesatur lipekli<br />Produkts tika izstrādāts bez jebkādiem izmēģinājumiem uz dzīvniekiem<br />Pārstrādājams iepakojums</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Matu kopšana/Šampūni