CHI Naturals Aloe Vera Hydrating matu kondicionieris, 355 ml
0 0 (0 atsauksmes)

CHI Naturals Aloe Vera Hydrating matu kondicionieris, 355 ml

FAROUK SYSTEMS INC.
0 0 (0 atsauksmes)
Kopā
13.79 €
Derīguma termiņš: 2027-03-30
Stiprina matus, aizsargā pret matu galu bojājumiem un lūšanu, padarot tos zīdainus, mīkstus un spīdīgus, kā arī viegli atšķetināmus.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Stiprina matus, aizsargā pret matu galu bojājumiem un lūšanu, padarot tos zīdainus, mīkstus un spīdīgus, kā arī viegli atšķetināmus, cieši noslēdz matu kutikulu, tajā pašā laikā saglabājot mitrumu. Krāsai drošs pH līmenis, ideāli piemērots arī visiem matu tipiem.
Jaunā kondicioniera formula, kas bagātināta ar Liquid Silk, Aloe Vera un hialuronskābi, padara matus mīkstus un zīdainus, novērš pūkošanos.
Jūsu mati kļūst gludi un kontrolējami.


Īpašības:

  • Nodrošina optimālu mitrināšanu, lai atjaunotu un līdzsvarotu mitrumu;
  • Mati kļūst pakļāvīgi;
  • Izlīdzina kutikulu, lai mati būtu vieglāk kopjami;
  • Nostiprina matu kutikulu, lai aizsargātu pret šķeltiem galiem, bojājumiem un lūšanu;
  • Padara matus zīdainus, mīkstus un spīdīgus;
  • Satur dabiskas sastāvdaļas;
  • Krāsai drošs un līdzsvarots pH;
  • Visiem matu tipiem.
product
1144295 CHI Naturals Aloe Vera Hydrating matu kondicionieris, 355 ml https://e-menessaptieka.lv/p/chi-naturals-aloe-vera-hydrating-matu-kondicionieris-355-ml-1144295 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/03/81/1b127a99b77dd09e78122d05bd96.png InStock 13.79 EUR CHI 22.99 <p>Stiprina matus, aizsargā pret matu galu bojājumiem un lūšanu, padarot tos zīdainus, mīkstus un spīdīgus, kā arī viegli atšķetināmus, cieši noslēdz matu kutikulu, tajā pašā laikā saglabājot mitrumu. Krāsai drošs pH līmenis, ideāli piemērots arī visiem matu tipiem.<br />Jaunā kondicioniera formula, kas bagātināta ar Liquid Silk, Aloe Vera un hialuronskābi, padara matus mīkstus un zīdainus, novērš pūkošanos.<br />Jūsu mati kļūst gludi un kontrolējami.</p> <p><br />Īpašības:</p> <ul><li>Nodrošina optimālu mitrināšanu, lai atjaunotu un līdzsvarotu mitrumu;</li> <li>Mati kļūst pakļāvīgi;</li> <li>Izlīdzina kutikulu, lai mati būtu vieglāk kopjami;</li> <li>Nostiprina matu kutikulu, lai aizsargātu pret šķeltiem galiem, bojājumiem un lūšanu;</li> <li>Padara matus zīdainus, mīkstus un spīdīgus;</li> <li>Satur dabiskas sastāvdaļas;</li> <li>Krāsai drošs un līdzsvarots pH;</li> <li>Visiem matu tipiem.</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Matu kopšana/Kondicionieri 40 Sievietēm