CLINIC WAY 4 Lifting SPF 20 dienas sejas krēms, 50 ml
0 0 (0 atsauksmes)

CLINIC WAY 4 Lifting SPF 20 dienas sejas krēms, 50 ml

LABORATORIUM KOSMETYCZNE DR.IRENA ERIS
0 0 (0 atsauksmes)
Kopā
24.35 €
Derīguma termiņš: 2026-10-30
4° - pretgrumbu ādas kopšana sievietēm 60+.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

4° - pretgrumbu ādas kopšana sievietēm 60+.

Atjauno optimālu ādas tvirtumu. Mazina grumbas, kas veidojas ādā atrofisku izmaiņu un gravitātes rezultātā. Intensīvi nogludina ādu un dziļi mitrina ādu, uzlabojot tās elastību.

Krēma unikālo efektivitāti garantē: Bio-Peptide Complex – veicina šūnu vairošanos, kas nodrošina dermas (galvenokārt I un III tipa kolagēna) struktūras un savienojumu atjaunošanos. Padara ādu stingrāku un gludāku, tā uzlabojot sejas ovālu.

FGF1 LMS ™ ādas atjaunošanās aktivators ar unikālu ādai nepieciešamo vielu transportēšanas Lipo-Sphere tehnoloģiju, kas aizkavē ādas novecošanās procesus, aktivizējot reģeneratīvās īpašības. Efektīvi pasargā no grumbu veidošanās, stimulējot kolagēna veidošanos un kavējot šūnu novecošanos. Aqua Calcis piemīt antiseptiskas, kairinājumu mazinošas īpašības.

product
1028636 CLINIC WAY 4 Lifting SPF 20 dienas sejas krēms, 50 ml https://e-menessaptieka.lv/p/clinic-way-4-lifting-spf-20-dienas-sejas-krems-50-ml-1028636 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/72/5e/6445fed51bb63e813915789d7c44.png InStock 24.35 EUR CLINIC WAY 40.59 <p style="text-align:justify;">4° - pretgrumbu ādas kopšana sievietēm 60+.</p> <p style="text-align:justify;">Atjauno optimālu ādas tvirtumu. Mazina grumbas, kas veidojas ādā atrofisku izmaiņu un gravitātes rezultātā. Intensīvi nogludina ādu un dziļi mitrina ādu, uzlabojot tās elastību.</p> <p style="text-align:justify;">Krēma unikālo efektivitāti garantē: Bio-Peptide Complex – veicina šūnu vairošanos, kas nodrošina dermas (galvenokārt I un III tipa kolagēna) struktūras un savienojumu atjaunošanos. Padara ādu stingrāku un gludāku, tā uzlabojot sejas ovālu.</p> <p style="text-align:justify;">FGF1 LMS ™ ādas atjaunošanās aktivators ar unikālu ādai nepieciešamo vielu transportēšanas Lipo-Sphere tehnoloģiju, kas aizkavē ādas novecošanās procesus, aktivizējot reģeneratīvās īpašības. Efektīvi pasargā no grumbu veidošanās, stimulējot kolagēna veidošanos un kavējot šūnu novecošanos. Aqua Calcis piemīt antiseptiskas, kairinājumu mazinošas īpašības.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi 40 Vīriešiem