COLDREX HOTREM Lemon paciņas, 5 gab.
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

COLDREX HOTREM Lemon paciņas, 5 gab.

SMITHKLINE BEECHAM-BITTNER
Kopā
6.93 €
Derīguma termiņš: 2026-06-30
Pulveris iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Pulveris iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai, kas īslaicīgai atvieglo gripas un saaukstēšanās simptomus. Piemēram, galvassāpes, drudzi, drebuļus, iekaisuša kakla sāpes, smeldzošas un asas sāpes, apgrūtinātu elpošanu caur degunu, sinusītu un ar to saistītās sāpes un akūtas iesnas.

Papildu informācija par produktu
product
103160 COLDREX HOTREM Lemon paciņas, 5 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/coldrex-hotrem-lemon-pacinas-5-gab-103160 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/e1/ea/7f4211f61b8bd90c789d3b325c28.png InStock 6.93 EUR COLDREX HOTREM 6.93 <p style="text-align:justify;">Pulveris iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai, kas īslaicīgai atvieglo gripas un saaukstēšanās simptomus. Piemēram, galvassāpes, drudzi, drebuļus, iekaisuša kakla sāpes, smeldzošas un asas sāpes, apgrūtinātu elpošanu caur degunu, sinusītu un ar to saistītās sāpes un akūtas iesnas.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Saaukstēšanās un sāpes/Saaukstēšanās simptomi 0 Acidum ascorbicum, Paracetamolum, Phenylephrini hydrochloridum