COLDREX Maxgrip Lemon pulveris, 10 gab.

COLDREX Maxgrip Lemon pulveris, 10 gab.

SMITHKLINE BEECHAM-BITTNER
9.99 €
Derīguma termiņš: 2026-06-30
Pulveris iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai.
Uzzināt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Pulveris iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai. Gandrīz balts pulveris ar citronu smaržu. Gripas un saaukstēšanās simptomu īslaicīgai atvieglošanai, ieskaitot drudzi, drebuļus, galvassāpes, sāpes kaklā, apgrūtinātu elpošanu caur degunu, sinusītu un ar to saistītās sāpes, akūtu deguna gļotādas iekaisumu.

Papildu informācija par produktu
product
1037618 COLDREX Maxgrip Lemon pulveris, 10 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/ea/ae/7b935e77ec31ec7d8e0e757a39f6.png InStock 9.99 EUR 9.99 <p style="text-align:justify;">Pulveris iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai. Gandrīz balts pulveris ar citronu smaržu. Gripas un saaukstēšanās simptomu īslaicīgai atvieglošanai, ieskaitot drudzi, drebuļus, galvassāpes, sāpes kaklā, apgrūtinātu elpošanu caur degunu, sinusītu un ar to saistītās sāpes, akūtu deguna gļotādas iekaisumu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Saaukstēšanās un sāpes/Saaukstēšanās simptomi