CORNEREGEL 5 % acu gels, 10 g
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

CORNEREGEL 5 % acu gels, 10 g

DR.GERHARD MANN
Kopā
12.64 €
Derīguma termiņš: 2026-01-30
Corneregel® 50 mg/g ir augsti viskozs acu gels.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Corneregel® 50 mg/g ir augsti viskozs acu gels. Gela sastāvā esošā aktīvā viela paātrina konjunktivas un radzenes atjaunošanos, sekmē bojātās acs virsmas atjaunošanos. Jūs varat lietot Corneregel® šādos gadījumos: radzenes reģenerācija; acs ādas un asaru plēvītes mucīna slāņa bojājumu sadzīšanas veicināšanai; radzenes erozijas; atbalstošai terapijai un pēc visu veidu keratītiem, tādiem kā herpes vīrusa radītu zarveida kreatītu; sausais keratokonjunktivīts; ķīmiski apdegumi, apdegumi; radzenes distrofiskas saslimšanas; radzenes bojājumu profilaksei un ārstēšanai, kontaktlēcu nēsātājiem.

Papildu informācija par produktu
product
193146 CORNEREGEL 5 % acu gels, 10 g https://e-menessaptieka.lv/p/corneregel-5-acu-gels-10-g-193146 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/6f/59/22576937cb15fc4d504086c10bc5.png InStock 12.64 EUR CORNEREGEL 12.64 <p style="text-align:justify;">Corneregel® 50 mg/g ir augsti viskozs acu gels. Gela sastāvā esošā aktīvā viela paātrina konjunktivas un radzenes atjaunošanos, sekmē bojātās acs virsmas atjaunošanos. Jūs varat lietot Corneregel® šādos gadījumos: radzenes reģenerācija; acs ādas un asaru plēvītes mucīna slāņa bojājumu sadzīšanas veicināšanai; radzenes erozijas; atbalstošai terapijai un pēc visu veidu keratītiem, tādiem kā herpes vīrusa radītu zarveida kreatītu; sausais keratokonjunktivīts; ķīmiski apdegumi, apdegumi; radzenes distrofiskas saslimšanas; radzenes bojājumu profilaksei un ārstēšanai, kontaktlēcu nēsātājiem.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Acīm un ausīm/Acīm 0 Dexpanthenolum