CURAPROX Perio Plus Protect Chx 0.12 % mutes skalojamais līdzeklis, 200 ml

CURADEN PHARMA GMBH
12.99 €
6.50 €/Ml
Derīguma termiņš: 2025-08-30
Efektīvs atbalsts jūsu mutes dobuma veselībai.
Uzzināt vairāk

Efektīvs atbalsts jūsu mutes dobuma veselībai

Hlorheksidīna diglukonāta koncentrācija 0,12 %. Perio plus protect sniedz antibakteriālu atbalstu gingivīta, periodontīta vai citu smaganu slimību gadījumā.

Perio Plus Protect mutes skalojamais līdzeklis ar CHX 0.12% un Citrox®/P formulu (200 ml)

CHX un daba

Zobārsti gandrīz 70 gadus zobu kopšanai izrakstījuši hlorheksidīnu, jo tas tiešām darbojas. Papildus CHX diglukonātam Perio Plus satur dabīgus bioflavonoīdus, kas ekstrahēti no rūgtajiem apelsīniem (Citrus aurantium amara): Citrox®.

Vēl spēcīgāks efekts

Citrox® pastiprina CHX antibakteriālo iedarbību. Ir pierādīts, ka Perio plus, apvienojot Citrox® un CHX diglikarbonātu, ir īpaši efektīvs.

Iepazīstinām ar Citrox® / P formulu -

Citrox® ir iegūts no dabīgām sastāvdaļām. Tas ir dabīgs bioflavonoīds, kas iegūts no rūgtajiem apelsīniem (Citrus aurantium amara) un ir ļoti efektīvs pret baktērijām, vīrusiem un sēnītēm. Lai tas labi pieliptu pie zobiem, smaganām un mutes gļotādas un nodrošinātu ilgstošu iedarbību, tas ir apvienots ar citu dabisku sastāvdaļu - polilizīna aminoskābēm - un veido Citrox®/P formulu.

Laba garša, kas neietekmē garšas izjūtu

Perio Plus garšo labi, pateicoties Citrox® un aromatizētājam, ko izstrādājuši firmas Givaudan garšas eksperti. Turklāt Perio Plus + neietekmē jūsu garšas izjūtu - - no apelsīnu sulas līdz picai, viss garšo tā, kā tam vajadzētu.

Padomi krāsas samazināšanai:

Perio plus lietošanas laikā izvairieties no tabakas, kafijas, melnās un zaļās tējas, sarkanvīna, ogu, karija un safrāna lietošanas. Tas līdz minimumam samazinās zobu krāsas izmaiņas. Rūpīgi iztīriet zobus ar zobu birstīti un apsveriet iespēju izmantot balinošu zobu pastu, piemēram, kādu no mūsu "Black is white" vai "Be you" klāsta. Zobārstniecības speciālisti viegli noņems iekrāsojumu.

product
1144229 CURAPROX Perio Plus Protect Chx 0.12 % mutes skalojamais līdzeklis, 200 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/90/67/ebe346a4a8e00c0baebca98fe3db.png InStock 12.99 EUR