DOPPELHERZ System Kollagen 11.000 Plus kolagēns, 30 gab.

DOPPELHERZ System Kollagen 11.000 Plus kolagēns, 30 gab.

QUEISSER PHARMA
39.55 €
79.09 €
Derīguma termiņš: 2025-04-30
Doppelherz system KOLLAGEN 11.000 PLUS. VESELĪBA + KUSTĪBU PRIEKS.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Doppelherz system KOLLAGEN 11.000 PLUS. VESELĪBA + KUSTĪBU PRIEKS. Kolagēns ir galvenā saistaudu un balstaudu sastāvdaļa, sastopams arī kaulu, skrimšļu un cīpslu sastāvā.

Hondroitīns ir dzīvnieku izcelsmes viela un pieder pie glikozaminoglikānu grupas. C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai skrimšļu un kaulu darbībai. Tas palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa.

  • Selēns veicina normālu imūnsistēmas darbību un veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu;
  • Varš veicina normālu saistaudu veidošanos. Saistaudi organismā veido balsta un stabilizācijas struktūras;
  • D vitamīns palīdz uzturēt kaulu veselību un normālu muskuļu darbību, kā arī veicina normālu imūnsistēmas darbību.
Papildu informācija par produktu
product
1047581 DOPPELHERZ System Kollagen 11.000 Plus kolagēns, 30 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/21/d8/b4f8d034d11aafb10972cc065c20.png InStock 39.55 EUR 79.09 <p style="text-align:justify;">Doppelherz system KOLLAGEN 11.000 PLUS. VESELĪBA + KUSTĪBU PRIEKS. Kolagēns ir galvenā saistaudu un balstaudu sastāvdaļa, sastopams arī kaulu, skrimšļu un cīpslu sastāvā.</p> <p style="text-align:justify;">Hondroitīns ir dzīvnieku izcelsmes viela un pieder pie glikozaminoglikānu grupas. C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai skrimšļu un kaulu darbībai. Tas palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa.</p> <ul><li style="text-align:justify;">Selēns veicina normālu imūnsistēmas darbību un veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu;</li> <li style="text-align:justify;">Varš veicina normālu saistaudu veidošanos. Saistaudi organismā veido balsta un stabilizācijas struktūras;</li> <li style="text-align:justify;">D vitamīns palīdz uzturēt kaulu veselību un normālu muskuļu darbību, kā arī veicina normālu imūnsistēmas darbību.</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Ķermenis, locītavas, kauli