DOPPELHERZ System Magnesium 500 Depot + B vitamine tabletes, 30 gab.

DOPPELHERZ System Magnesium 500 Depot + B vitamine tabletes, 30 gab.

QUEISSER PHARMA
Kopā
18.99 €
Derīguma termiņš: 2025-04-30
Tabletes ar magniju un B1, B6 un B12 vitamīnu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Magnijs ir dzīvībai svarīga minerālviela, kuru organisms pats nespēj sintezēt. Uzkrāšana iespējama tikai ierobežotā daudzumā. Smaga fiziska slodze strādājot vai sportojot, pastiprināta svīšana vai nepilnvērtīgs uzturs var palielināt nepieciešamību pēc magnija.

Doppelherz system MAGNESIUM 500 DEPOT +B- VITAMINE tabletes vairākas stundas dienā nodrošina organismam magniju normālai muskuļu un nervu sistēmas darbībai:

  • tiešajā fāzē tiek nodrošināti 300 mg magnija, no tiem 50 mg no citrāta kombinācijā ar 2,5 mg B6 vitamīna, 2,2 mg B1 vitamīna un 5 μg B12 vitamīna;
  • depo fāzē tiek piegādāti 200 mg magnija kopā ar 2,5 mg B6 vitamīna.

Ko piedāvā divfāzu depo forma?

Pateicoties īpaši izstrādātam ražošanas procesam, Doppelherz system sastāv no diviem dažādiem tablešu slāņiem. Tas darbojas pēc ātras un ilgstošas uzturvielu izdalīšanās principa.

Tiešās un depo fāzes princips

Depo fāzē preparāta sastāvā esošais magnijs tiek pakāpeniski atbrīvots daudzu stundu laikā un piegādāts organismam mazākās porcijās visas dienas garumā. Bet tiešās fāzes magnijs tiek atbrīvots straujāk. Tas organismam ir pieejams ātrāk.

  • Magnijs palīdz nodrošināt normālu enerģijas vielmaiņu, kā arī veicina normālu nervu sistēmas darbību.
  • Magnijs veicina elektrolītu līdzsvaru  un normālu muskuļu darbību.
  • B1(tiamīns), B6 un B12 vitamīns palīdz nodrošināt  normālu enerģijas vielmaiņu un veicina normālu nervu sistēmas darbību.
  • B6 un B12 vitamīns palīdz nodrošināt  normālu homocisteīna vielmaiņu. B1 vitamīns (tiamīns)  veicina normālu sirdsdarbību.
Papildu informācija par produktu
product
1143241 DOPPELHERZ System Magnesium 500 Depot + B vitamine tabletes, 30 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/c2/fd/c156999b1405e8824f2ca8a9c2d4.png InStock 18.99 EUR 18.99 <p>Magnijs ir dzīvībai svarīga minerālviela, kuru organisms pats nespēj sintezēt. Uzkrāšana iespējama tikai ierobežotā daudzumā. Smaga fiziska slodze strādājot vai sportojot, pastiprināta svīšana vai nepilnvērtīgs uzturs var palielināt nepieciešamību pēc magnija.</p> <p><em>Doppelherz system</em> <strong>MAGNESIUM 500 DEPOT +B- VITAMINE</strong> tabletes vairākas stundas dienā nodrošina organismam magniju normālai muskuļu un nervu sistēmas darbībai:</p> <ul><li>tiešajā fāzē tiek nodrošināti 300 mg magnija, no tiem 50 mg no citrāta kombinācijā ar 2,5 mg B6 vitamīna, 2,2 mg B1 vitamīna un 5 μg B12 vitamīna;</li> <li>depo fāzē tiek piegādāti 200 mg magnija kopā ar 2,5 mg B6 vitamīna.</li> </ul><p><strong>Ko piedāvā divfāzu depo forma?</strong></p> <p>Pateicoties īpaši izstrādātam ražošanas procesam, Doppelherz system sastāv no diviem dažādiem tablešu slāņiem. Tas darbojas pēc ātras un ilgstošas uzturvielu izdalīšanās principa.</p> <p><strong>Tiešās un depo fāzes princips</strong></p> <p>Depo fāzē preparāta sastāvā esošais magnijs tiek pakāpeniski atbrīvots daudzu stundu laikā un piegādāts organismam mazākās porcijās visas dienas garumā. Bet tiešās fāzes magnijs tiek atbrīvots straujāk. Tas organismam ir pieejams ātrāk.</p> <ul><li>Magnijs palīdz nodrošināt normālu enerģijas vielmaiņu, kā arī veicina normālu nervu sistēmas darbību.</li> <li>Magnijs veicina elektrolītu līdzsvaru  un normālu muskuļu darbību.</li> <li>B1(tiamīns), B6 un B12 vitamīns palīdz nodrošināt  normālu enerģijas vielmaiņu un veicina normālu nervu sistēmas darbību.</li> <li>B6 un B12 vitamīns palīdz nodrošināt  normālu homocisteīna vielmaiņu. B1 vitamīns (tiamīns)  veicina normālu sirdsdarbību.</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/B vitamīni