DR. PAKALNS Relaxols Stress Support pilieni, 30 ml

DR. PAKALNS Relaxols Stress Support pilieni, 30 ml

RĪGAS FARMFABRIKA
Kopā
6.99 €
Derīguma termiņš: 2025-12-31
RELAXOLS satur baldriāna, vilkābeļu un melisas ekstraktus, kas labvēlīgi ietekmē gan sirds un asinsvadu, gan nervu sistēmu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

RELAXOLS satur baldriāna, vilkābeļu un melisas ekstraktus, kas labvēlīgi ietekmē gan sirds un asinsvadu, gan nervu sistēmu. Vilkābeļu ekstrakts labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu, uzlabo sirdsdarbību un asinsvadu tonusu. Baldriāna un melisas ekstrakti mazina spriedzi, palīdz nervozitātes, uztraukuma un iemigšanas traucējumu gadījumos, palielina izziņas spējas.

Papildu informācija par produktu
product
1181716 DR. PAKALNS Relaxols Stress Support pilieni, 30 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/41/52/536a5274bdaf800707191b56204c.png InStock 6.99 EUR 6.99 <p style="text-align:justify;">RELAXOLS satur baldriāna, vilkābeļu un melisas ekstraktus, kas labvēlīgi ietekmē gan sirds un asinsvadu, gan nervu sistēmu. Vilkābeļu ekstrakts labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu, uzlabo sirdsdarbību un asinsvadu tonusu. Baldriāna un melisas ekstrakti mazina spriedzi, palīdz nervozitātes, uztraukuma un iemigšanas traucējumu gadījumos, palielina izziņas spējas.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Nomierinošie līdzekļi