DR.TEREŠKO Asinsvadiem beramā tēja, 55 g
5.0 5 (2 atsauksmes)

DR.TEREŠKO Asinsvadiem beramā tēja, 55 g

DOKTUS Z.S.
5.0 5 (2 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2026-03-05
Cilvēka veselību ļoti lielā mērā iespaido vēnu stāvoklis.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Cilvēka veselību ļoti lielā mērā iespaido vēnu stāvoklis. Vēnu paplašināšanos, sastrēgumu un iekaisumu izraisa daudzi iekšēji un ārēji apstākļi. Slimībai attīstoties, sākotnēji mazinās vēnu tonuss, tās paplašinās un nespēj darbināt „slūžas", kas apakšstilbos izraisa sastrēgumu un vēnu iekaisumu. Ja slimība ir ielaista, palīdzēt var tikai asinsvadu ķirurgs. Taču sākuma stadijā un pēc vēnu ķirurģiskas ārstēšanas lielā mērā var palīdzēt šeit piedāvātā „Veselības tēja ASINSVADIEM”. Tās sastāvā ir augi, kas mazina iekaisumu vēnās, tonizē vēnu sieniņas un palīdz uzturēt normālu asins recēšanas – tecēšanas līdzsvaru.

Lazdas miza un lapas satur ļoti daudz bioflavonoīdu, ēteriskās eļļas, 10 % tannīnu, sveķus, mikro un makroelementus. Šo vielu iespaidā paplašinās tieši vissīkākie asinsvadi, kas apgādā ar barības vielām vēnu sieniņu veidojošās šūnas. Lazdas mizas un lapu novārījums tonizē vēnas, novērš kapilāru plīšanu, darbojas pret jebkuru iekaisumu.

Āmuļa lapas regulē asinsspiedienu un mazina holesterīna līmeni, bērza lapas darbojas urīndzenoši un palīdz organismu atbrīvot no vielu maiņas blakusproduktiem, kā arī veicina aknu darbību.

Amoliņa laksti satur kumarīnus, kas mazina asins recēšanu, tas ir svarīgi, lai sastrēgumu vietās neveidotos trombi.

Lakricas saknes stimulē virsnieru darbību, kam ir liela nozīme organisma homeostāzes – veselības līmeņa uzturēšanā, alerģijas un iekaisuma novēršanā.

Zeltslotiņas laksti satur 3 % bioflavonoīdu ar spēcīgu pretiekaisuma, asinsvadu sieniņu stiprinošu un antioksidantīvu darbību.

Marūbijas laksti specifiski mazina sastrēgumu aknu vēnās un sekundāri mazina hemoroīdu izpausmi.

Kopumā ņemot, šī tēja palīdz saglabāt cilvēka resursus un justies jaunam.

product
1201789 DR.TEREŠKO Asinsvadiem beramā tēja, 55 g https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/7b/51/405235a99da415da80c180d5057a.png InStock 4.49 EUR 4.49 <p style="text-align:justify;">Cilvēka veselību ļoti lielā mērā iespaido vēnu stāvoklis. Vēnu paplašināšanos, sastrēgumu un iekaisumu izraisa daudzi iekšēji un ārēji apstākļi. Slimībai attīstoties, sākotnēji mazinās vēnu tonuss, tās paplašinās un nespēj darbināt „slūžas", kas apakšstilbos izraisa sastrēgumu un vēnu iekaisumu. Ja slimība ir ielaista, palīdzēt var tikai asinsvadu ķirurgs. Taču sākuma stadijā un pēc vēnu ķirurģiskas ārstēšanas lielā mērā var palīdzēt šeit piedāvātā „Veselības tēja ASINSVADIEM”. Tās sastāvā ir augi, kas mazina iekaisumu vēnās, tonizē vēnu sieniņas un palīdz uzturēt normālu asins recēšanas – tecēšanas līdzsvaru.</p> <p style="text-align:justify;">Lazdas miza un lapas satur ļoti daudz bioflavonoīdu, ēteriskās eļļas, 10 % tannīnu, sveķus, mikro un makroelementus. Šo vielu iespaidā paplašinās tieši vissīkākie asinsvadi, kas apgādā ar barības vielām vēnu sieniņu veidojošās šūnas. Lazdas mizas un lapu novārījums tonizē vēnas, novērš kapilāru plīšanu, darbojas pret jebkuru iekaisumu.</p> <p style="text-align:justify;">Āmuļa lapas regulē asinsspiedienu un mazina holesterīna līmeni, bērza lapas darbojas urīndzenoši un palīdz organismu atbrīvot no vielu maiņas blakusproduktiem, kā arī veicina aknu darbību.</p> <p style="text-align:justify;">Amoliņa laksti satur kumarīnus, kas mazina asins recēšanu, tas ir svarīgi, lai sastrēgumu vietās neveidotos trombi.</p> <p style="text-align:justify;">Lakricas saknes stimulē virsnieru darbību, kam ir liela nozīme organisma homeostāzes – veselības līmeņa uzturēšanā, alerģijas un iekaisuma novēršanā.</p> <p style="text-align:justify;">Zeltslotiņas laksti satur 3 % bioflavonoīdu ar spēcīgu pretiekaisuma, asinsvadu sieniņu stiprinošu un antioksidantīvu darbību.</p> <p style="text-align:justify;">Marūbijas laksti specifiski mazina sastrēgumu aknu vēnās un sekundāri mazina hemoroīdu izpausmi.</p> <p style="text-align:justify;">Kopumā ņemot, šī tēja palīdz saglabāt cilvēka resursus un justies jaunam.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Tējas un pārtika/Zāļu tējas