Dr. Tereško Bronhiem beramā tēja, 60 g

DOKTUS Z.S.
3.49 €
4.36 €
5.82 €/G
Derīguma termiņš: 2025-08-15
Satur augus, kuriem ir bronhu iekaisumu mazinošas un atklepošanu veicinošas īpašības.
Uzzināt vairāk

Satur augus, kuriem ir bronhu iekaisumu mazinošas un atklepošanu veicinošas īpašības.
Tautas dziedniecībā gadu simteņiem ilgi pielieto augus, kas ietekmē elpošanas sistēmu, lai mazinātu kairinošu klepu, mīkstinātu sausu klepu, pazeminātu temperatūru un sekmētu ātrāku atveseļošanos.

Zāļu maisījumā Veselības tēja BRONHIEM ir pēc noteiktas, pārbaudītas receptes apvienoti augi, kas, viens otru papildinot, veic šo uzdevumu.

Tā priedes pumpuri, gaiļbiksītes ziedi un dedestiņas laksti sekmē atklepošanu, alantes sakne, islandes ķērpis aptur vīrusu un mikrobu vairošanos, raudenes laksti un liepas ziedi samazina temperatūru, bet asinszāles laksti un sarkanā āboliņa ziedi veicina trahejas un bronhu gļotādas atjaunošanos.

Kopumā Veselības tēja BRONHIEM ir vairāk piemērota akūtu bronhu un plaušu iekaisumu ārstēšanai; tā paaugstina arī organisma aizsardzības spējas, mazina iespēju saslimt ar elpceļu slimībām, tāpēc to ir ieteicams lietot kā profilaktisku līdzekli, lai izvairītos no šīm slimībām, īpaši ja uz tām ir nosliece.

product
1201783 Dr. Tereško Bronhiem beramā tēja, 60 g https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/4e/12/12b6cb5c6231feede87b738a15a6.png InStock 3.49 EUR