DR.TEREŠKO Mieram un Miegam beramā tēja, 60 g
5.0 5 (8 atsauksmes)

DR.TEREŠKO Mieram un Miegam beramā tēja, 60 g

DOKTUS Z.S.
5.0 5 (8 atsauksmes)
Kopā
3.05 €
Derīguma termiņš: 2026-04-10
Satur augus, kam ir nomierinošas, relaksāciju izraisošas īpašības.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Satur augus, kam ir nomierinošas, relaksāciju izraisošas īpašības

Pēc nogurdinošas darbadienas daudziem cilvēkiem rodas iemigšanas grūtības un dažāda rakstura miega traucējumi, kuru dēļ pēc nakts ir pazeminātas darbaspējas un garastāvoklis. Ir pierādīts, ka miega traucējumi izsauc depresiju un tā, savukārt, pastiprina bezmiegu. No šī apburtā loka ir grūti izkļūt laukā. “Miega zāles” šo problēmu neatrisina, pie tam, ilgstoši tās lietojot, veidojas pieradums un atkarība, bet antidepresanti  izraisa dažādas blakusparādības.
Daba ir parūpējusies par cilvēkiem, dodama tiem tādus augus, kas nomierina un palīdz iemigt, neizraisot paģiru sindromu nākamajā  dienā.
Veselības tējā MIERAM UN MIEGAM vilkābele samazina nervozitāti, piparmētra un melisa tonizē un atsvaidzina, kā arī uzlabo garastāvokli, vīgrieze samazina stresa sajūtu, baldriāns izraisa miegu, bet tikai tad, kad cilvēks ir nolicies gulēt. Viršiem arī ir viegla miegu izraisoša iedarbība, tāpēc bezmiega gadījumā palīdz karote viršu medus, īpaši bērniem. Gurķu mētra nostiprina nervu sistēmu un dod tējai patīkamu smaržu.
Kopumā Veselības tēja MIEGAM UN MIERAM nomierina un atslābina- to var lietot no rīta, kad ir nervozitāte un saspringti nervi. Šī tēja sekmē miega iestāšanos, ja cilvēks atrodas mierīgos apstākļos, tāpēc to nav ieteicams lietot, ja ir paredzams tāls ceļš mašīnā pie stūres.

product
1201778 DR.TEREŠKO Mieram un Miegam beramā tēja, 60 g https://e-menessaptieka.lv/p/dr-teresko-mieram-un-miegam-berama-teja-60-g-1201778 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/3d/63/a25017daa33a6951d608d81b52ae.png InStock 3.05 EUR DR.TEREŠKO 4.36 <p style="text-align:justify;"><strong>Satur augus, kam ir nomierinošas, relaksāciju izraisošas īpašības</strong><br /><br />Pēc nogurdinošas darbadienas daudziem cilvēkiem rodas iemigšanas grūtības un dažāda rakstura miega traucējumi, kuru dēļ pēc nakts ir pazeminātas darbaspējas un garastāvoklis. Ir pierādīts, ka miega traucējumi izsauc depresiju un tā, savukārt, pastiprina bezmiegu. No šī apburtā loka ir grūti izkļūt laukā. “Miega zāles” šo problēmu neatrisina, pie tam, ilgstoši tās lietojot, veidojas pieradums un atkarība, bet antidepresanti  izraisa dažādas blakusparādības.<br />Daba ir parūpējusies par cilvēkiem, dodama tiem tādus augus, kas nomierina un palīdz iemigt, neizraisot paģiru sindromu nākamajā  dienā.<br />Veselības tējā MIERAM UN MIEGAM vilkābele samazina nervozitāti, piparmētra un melisa tonizē un atsvaidzina, kā arī uzlabo garastāvokli, vīgrieze samazina stresa sajūtu, baldriāns izraisa miegu, bet tikai tad, kad cilvēks ir nolicies gulēt. Viršiem arī ir viegla miegu izraisoša iedarbība, tāpēc bezmiega gadījumā palīdz karote viršu medus, īpaši bērniem. Gurķu mētra nostiprina nervu sistēmu un dod tējai patīkamu smaržu.<br />Kopumā Veselības tēja MIEGAM UN MIERAM nomierina un atslābina- to var lietot no rīta, kad ir nervozitāte un saspringti nervi. Šī tēja sekmē miega iestāšanos, ja cilvēks atrodas mierīgos apstākļos, tāpēc to nav ieteicams lietot, ja ir paredzams tāls ceļš mašīnā pie stūres.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Tējas un pārtika/Zāļu tējas 30