DR.TEREŠKO Nierakmeņu šķīdināšanai beramā tēja, 64 g
5.0 5 (3 atsauksmes)

DR.TEREŠKO Nierakmeņu šķīdināšanai beramā tēja, 64 g

DOKTUS Z.S.
5.0 5 (3 atsauksmes)
Kopā
4.49 €
Derīguma termiņš: 2026-02-07
Tējas sastāvā ir augi, kam ir nierakmeņus šķīdinošas, urīndzenošas un iekaisumu mazinošas īpašības. 
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Nierakmeņi nieru bļodiņās un citur urīnceļos veidojas, ja šajā sistēmā ilgstoši pastāv hronisks iekaisums, kas ir galvenais šīs slimības cēlonis. Uz iekaisuma fona nierakmeņi var pastiprināti veidoties, ja cilvēks ēd tikai kādu vienu produktu, piemēram, biezpienu vai pienu, vai lieto daudz kalcija preparātus, kas, pateicoties reklāmai, ir modē. Riska faktori ir arī pārmērīga šokolādes, gaļas un alkoholisko dzērienu lietošana. Arī atsevišķi medikamenti var veicināt nierakmeņu veidošanos. Par to ir jālasa zāļu preparātu anotācijās. Nierakmeņu slimības gadījumā obligāti jānovērš urīna izvadīšanās traucējumi (priekšdziedzera palielināšanās, anatomiskas izmaiņas urīnvados u. c.).
Kalcija oksalāti un fosfāti sastāda 70 % no visiem akmeņiem, tie šķīst vāji, bet šīs tējas darbības rezultātā var sadalīties mazākos gabaliņos un izvadīties laukā vai arī, diemžēl, iesprūst, izraisot nieru koliku. To nevar paredzēt un vieglāk ir no nierakmeņu slimības izvairīties nekā to ārstēt.
 Retāk sastopami ir magnija, amonija un kalcija fosfāti- šie akmeņi šķīst, ja lieto kukurūzas sakņu novārījumu; urāti ir sastopami 10-12 % gadījumos, tos var izšķīdināt, lietojot augu valsts barību un ārstniecības augu tējas, lai organismā izveidojas neitrāla vai viegli bāziska vide un urīns kļūst neitrāls.
Dabā ir atrodami ārstniecības augi, kuru lietošana sekmē nierakmeņu šķīšanu un aizkavē jaunu akmeņu veidošanos. Veselības tējā NIERAKMEŅU ŠĶĪDINĀŠANAI šim nolūkam kalpo zeltslotiņa, pupiņu pākstis un viršu ziedi. Savukārt bērza lapām un tīruma kosai piemīt gan urīndzenošas, gan pretiekaisuma īpašības, bet nātres lapas uzlabo asinsvadu stāvokli un nodrošina organismu ar dzelzi un mikroelementiem.
Nierakmeņu slimība ir uzveicama, ja cilvēks izmaina savu ēdienkarti, lai normalizētu organisma skābju-sārmu līmeni, lieto šeit minētos ārstniecības augus, novērš hronisko iekaisuma procesu un urinēšanas traucējumus; par to liecina USS izmeklējumi. Neko lietas labā neuzsākot, akmeņu “bombardēšana” parasti ir jāatkārto daudzas reizes, jo tā nenovērš slimības cēloni.

product
1202456 DR.TEREŠKO Nierakmeņu šķīdināšanai beramā tēja, 64 g https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/55/00/3a44368291c91bfd2e2778f05ab5.png InStock 4.49 EUR 4.49 <p style="text-align:justify;">Nierakmeņi nieru bļodiņās un citur urīnceļos veidojas, ja šajā sistēmā ilgstoši pastāv hronisks iekaisums, kas ir galvenais šīs slimības cēlonis. Uz iekaisuma fona nierakmeņi var pastiprināti veidoties, ja cilvēks ēd tikai kādu vienu produktu, piemēram, biezpienu vai pienu, vai lieto daudz kalcija preparātus, kas, pateicoties reklāmai, ir modē. Riska faktori ir arī pārmērīga šokolādes, gaļas un alkoholisko dzērienu lietošana. Arī atsevišķi medikamenti var veicināt nierakmeņu veidošanos. Par to ir jālasa zāļu preparātu anotācijās. Nierakmeņu slimības gadījumā obligāti jānovērš urīna izvadīšanās traucējumi (priekšdziedzera palielināšanās, anatomiskas izmaiņas urīnvados u. c.).<br />Kalcija oksalāti un fosfāti sastāda 70 % no visiem akmeņiem, tie šķīst vāji, bet šīs tējas darbības rezultātā var sadalīties mazākos gabaliņos un izvadīties laukā vai arī, diemžēl, iesprūst, izraisot nieru koliku. To nevar paredzēt un vieglāk ir no nierakmeņu slimības izvairīties nekā to ārstēt.<br /> Retāk sastopami ir magnija, amonija un kalcija fosfāti- šie akmeņi šķīst, ja lieto kukurūzas sakņu novārījumu; urāti ir sastopami 10-12 % gadījumos, tos var izšķīdināt, lietojot augu valsts barību un ārstniecības augu tējas, lai organismā izveidojas neitrāla vai viegli bāziska vide un urīns kļūst neitrāls.<br />Dabā ir atrodami ārstniecības augi, kuru lietošana sekmē nierakmeņu šķīšanu un aizkavē jaunu akmeņu veidošanos. Veselības tējā NIERAKMEŅU ŠĶĪDINĀŠANAI šim nolūkam kalpo zeltslotiņa, pupiņu pākstis un viršu ziedi. Savukārt bērza lapām un tīruma kosai piemīt gan urīndzenošas, gan pretiekaisuma īpašības, bet nātres lapas uzlabo asinsvadu stāvokli un nodrošina organismu ar dzelzi un mikroelementiem.<br />Nierakmeņu slimība ir uzveicama, ja cilvēks izmaina savu ēdienkarti, lai normalizētu organisma skābju-sārmu līmeni, lieto šeit minētos ārstniecības augus, novērš hronisko iekaisuma procesu un urinēšanas traucējumus; par to liecina USS izmeklējumi. Neko lietas labā neuzsākot, akmeņu “bombardēšana” parasti ir jāatkārto daudzas reizes, jo tā nenovērš slimības cēloni.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Tējas un pārtika/Zāļu tējas