DR.TEREŠKO Nierēm veselības beramā tēja, 63 g
4.6 4.6 (5 atsauksmes)

DR.TEREŠKO Nierēm veselības beramā tēja, 63 g

DOKTUS Z.S.
4.6 4.6 (5 atsauksmes)
Kopā
4.36 €
Derīguma termiņš: 2026-04-02
Satur augus. kuriem ir iekaisumu mazinošas, urīndzenošas un sāpes mazinošas īpašības.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Satur augus. kuriem ir iekaisumu mazinošas, urīndzenošas un sāpes mazinošas īpašības.

Nieres daba ir veidojusi kā filtru sistēmu, kur tūkstošiem sīku caurulīšu savijas ar tikpat sīkiem asinsvadiem un veido tūkstošiem kamoliņu, kuros asinis filtrē, atsūc šķidrumu un koncentrē to, veidojot urīnu. Aknas veic visus priekšdarbus, neitralizējot dažādus savienojumus un padarot šo filtrāciju iespējamu. Īstenībā urīns veidojas aknās, nieres to tikai atdala no asinīm un koncentrē.
Dažreiz šo filtru sistēmu bojā iekaisums, kas izraisa filtrācijas traucējumus un iekaisumam raksturīgus fiziskus un laboratoriskus simptomus. Arī gadiem ritot, nieru funkcijas kļūst vājākas un nespēj pilnvērtīgi veikt organisma attīrīšanas funkcijas. Tādos gadījumos ir nepieciešams nierēm palīdzēt. To var mēģināt izdarīt, pievienojot atveseļošanas pasākumiem Veselības tēju NIERĒM, kas pagatavota ar nolūku stimulēt nieru filtrācijas spējas, samazināt iekaisumu un ar to saistītos traucējumus.
Veselības tējā NIERĒM ietilpst brūklenes lapas, paegļa ogas, bērza lapas. Drogai no šiem augiem piemīt urīndzenošas īpašības, baltdadža laksti novērš iekaisumu un samazina audzēju veidošanās briesmas, auzas ir lielisks mikroelementu avots un atveseļo organismu kopumā, tās arī nomierina nervus un samazina gludās muskulatūras spazmas; plostbārzis ir viens no retajiem augiem, ko ar sekmēm var lietot glomerulonefrīta ārstēšanai, tā darbības rezultātā samazinās olbaltuma daudzums urīnā un ar olbaltuma zudumu saistītā vispārējā tūska; āboliņa ziedi veicina gļotādu atjaunošanos, kā arī samazina iekaisumu un sāpes. Kazenes laksti nedaudz stimulē nieru darbību, pastiprina zarnu kustības un veicina vēdera izeju.
Kopumā veselības tēja NIERĒM stimulē nieru darbību, ne īpaši palielinot urīna daudzumu, bet vairāk palielinot tā īpatnējo svaru. Šīs tējas lietošana samazina nieru mazspējas veidošanās iespēju hroniska nieru iekaisuma gadījumā.

product
1201774 DR.TEREŠKO Nierēm veselības beramā tēja, 63 g https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/01/19/aa3567585b7258b346db95a0de55.png InStock 4.36 EUR 4.36 <p style="text-align:justify;"><strong>Satur augus. kuriem ir iekaisumu mazinošas, urīndzenošas un sāpes mazinošas īpašības.</strong><br /><br />Nieres daba ir veidojusi kā filtru sistēmu, kur tūkstošiem sīku caurulīšu savijas ar tikpat sīkiem asinsvadiem un veido tūkstošiem kamoliņu, kuros asinis filtrē, atsūc šķidrumu un koncentrē to, veidojot urīnu. Aknas veic visus priekšdarbus, neitralizējot dažādus savienojumus un padarot šo filtrāciju iespējamu. Īstenībā urīns veidojas aknās, nieres to tikai atdala no asinīm un koncentrē.<br />Dažreiz šo filtru sistēmu bojā iekaisums, kas izraisa filtrācijas traucējumus un iekaisumam raksturīgus fiziskus un laboratoriskus simptomus. Arī gadiem ritot, nieru funkcijas kļūst vājākas un nespēj pilnvērtīgi veikt organisma attīrīšanas funkcijas. Tādos gadījumos ir nepieciešams nierēm palīdzēt. To var mēģināt izdarīt, pievienojot atveseļošanas pasākumiem Veselības tēju NIERĒM, kas pagatavota ar nolūku stimulēt nieru filtrācijas spējas, samazināt iekaisumu un ar to saistītos traucējumus.<br />Veselības tējā NIERĒM ietilpst brūklenes lapas, paegļa ogas, bērza lapas. Drogai no šiem augiem piemīt urīndzenošas īpašības, baltdadža laksti novērš iekaisumu un samazina audzēju veidošanās briesmas, auzas ir lielisks mikroelementu avots un atveseļo organismu kopumā, tās arī nomierina nervus un samazina gludās muskulatūras spazmas; plostbārzis ir viens no retajiem augiem, ko ar sekmēm var lietot glomerulonefrīta ārstēšanai, tā darbības rezultātā samazinās olbaltuma daudzums urīnā un ar olbaltuma zudumu saistītā vispārējā tūska; āboliņa ziedi veicina gļotādu atjaunošanos, kā arī samazina iekaisumu un sāpes. Kazenes laksti nedaudz stimulē nieru darbību, pastiprina zarnu kustības un veicina vēdera izeju.<br />Kopumā veselības tēja NIERĒM stimulē nieru darbību, ne īpaši palielinot urīna daudzumu, bet vairāk palielinot tā īpatnējo svaru. Šīs tējas lietošana samazina nieru mazspējas veidošanās iespēju hroniska nieru iekaisuma gadījumā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Tējas un pārtika/Zāļu tējas