DR.TEREŠKO Nieru Bļodiņu un Urīnpūšļa Darbības Uzlabošanai beramā tēja, 66 g
4.7 4.6666666666667 (3 atsauksmes)

DR.TEREŠKO Nieru Bļodiņu un Urīnpūšļa Darbības Uzlabošanai beramā tēja, 66 g

DOKTUS Z.S.
4.7 4.6666666666667 (3 atsauksmes)
Kopā
4.49 €
Derīguma termiņš: 2026-04-03
Satur augus, kam ir urindzenošas, pretiekasuma, nomierinošas un spazmas mazinošas īpašības.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Iekaisums nierubļodiņās un urīnpūslī var veidoties, ja, pazeminoties organisma aizsardzības spējām, aktivizējas baktērijas, kas parasti sadzīvo ar cilvēku un neizraisa nekādus traucējumus.
Arī ielaistas, neārstētas seksuāli transmisīvas slimības bieži vien izpaužas ar nieru bļodiņu un urīnpūšļa iekaisumu; jebkurā gadījumā jānoskaidro slimības izsaucējs un jālieto specifiski antibiotiķi, bet, lai slimība nekļūtu hroniska un lai paātrinātu atveseļošanos, ieteicams līdztekus lietot šo tēju. Iekaisuma attīstīšanos stipri veicina piespiedu urīna aizture, tāpēc dzīvē jāievēro tāds likums – kad gribas čurāt, tas ir jāizdara nekavējoties.

Veselības tējas NIERU BĻODIŅU UN URĪNPŪŠĻA IEKAISUMA ĀRSTĒŠANAI sastāvā ietilpst augi un to daļas,kas kavē mikrobu augšanu- tie ir islandes ķērpja laponis un baltdadža laksti, savukārt, brūklenes lapas, tīruma kosas laksti un bērza lapas sekmē urīna izdalīšanos un novērš sastrēgumu nierēs. Nātres lapas uzlabo asins sastāvu, kā arī asinsvadu stāvokli, un kopā ar ceļmallapas lapām sekmē urīnceļu gļotādas atjaunošanos līdz normālam stāvoklim. Sveķenes laksti neļauj veidoties nierakmeņiem, bet mežrožu augļi ir lielisks vitamīnu un minerālvielu avots, kas stiprina organisma aizsardzības spējas.

Kopumā šī tēja ne tikai palīdz organismam tikt galā ar iekaisumu, bet arī uzlabo vispārējo veselības stāvokli. Ir bijuši daudzi gadījumi, kad strauju veselības uzlabošanos novēro jau otrajā dienā, kamēr ārstējot ar antibiotiķiem dažreiz vispār neizdodas pieveikt iekaisumu un izveidojas hronisks pielonefrīts.

product
1201785 DR.TEREŠKO Nieru Bļodiņu un Urīnpūšļa Darbības Uzlabošanai beramā tēja, 66 g https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/93/28/edb254e40065eefd7fe805a1a245.png InStock 4.49 EUR 4.49 <p style="text-align:justify;">Iekaisums nierubļodiņās un urīnpūslī var veidoties, ja, pazeminoties organisma aizsardzības spējām, aktivizējas baktērijas, kas parasti sadzīvo ar cilvēku un neizraisa nekādus traucējumus.<br />Arī ielaistas, neārstētas seksuāli transmisīvas slimības bieži vien izpaužas ar nieru bļodiņu un urīnpūšļa iekaisumu; jebkurā gadījumā jānoskaidro slimības izsaucējs un jālieto specifiski antibiotiķi, bet, lai slimība nekļūtu hroniska un lai paātrinātu atveseļošanos, ieteicams līdztekus lietot šo tēju. Iekaisuma attīstīšanos stipri veicina piespiedu urīna aizture, tāpēc dzīvē jāievēro tāds likums – kad gribas čurāt, tas ir jāizdara nekavējoties.</p> <p style="text-align:justify;">Veselības tējas NIERU BĻODIŅU UN URĪNPŪŠĻA IEKAISUMA ĀRSTĒŠANAI sastāvā ietilpst augi un to daļas,kas kavē mikrobu augšanu- tie ir islandes ķērpja laponis un baltdadža laksti, savukārt, brūklenes lapas, tīruma kosas laksti un bērza lapas sekmē urīna izdalīšanos un novērš sastrēgumu nierēs. Nātres lapas uzlabo asins sastāvu, kā arī asinsvadu stāvokli, un kopā ar ceļmallapas lapām sekmē urīnceļu gļotādas atjaunošanos līdz normālam stāvoklim. Sveķenes laksti neļauj veidoties nierakmeņiem, bet mežrožu augļi ir lielisks vitamīnu un minerālvielu avots, kas stiprina organisma aizsardzības spējas.</p> <p style="text-align:justify;">Kopumā šī tēja ne tikai palīdz organismam tikt galā ar iekaisumu, bet arī uzlabo vispārējo veselības stāvokli. Ir bijuši daudzi gadījumi, kad strauju veselības uzlabošanos novēro jau otrajā dienā, kamēr ārstējot ar antibiotiķiem dažreiz vispār neizdodas pieveikt iekaisumu un izveidojas hronisks pielonefrīts.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Tējas un pārtika/Zāļu tējas