DR.TEREŠKO Veselības tēja Mīksti un Viegli beramā tēja, 60 g

0 0 (0 atsauksmes)

DR.TEREŠKO Veselības tēja Mīksti un Viegli beramā tēja, 60 g

DOKTUS Z.S.
0 0 (0 atsauksmes)
3.49 €
4.36 €
5.82 €/G
Derīguma termiņš: 2025-10-25
Satur augus, kuriem ir zarnu darbību stimulējošas, vēdera izeju mīkstinošas un iekaisumu mazinošas īpašības.
Uzzināt vairāk

Normālu zarnu darbību nodrošina pareizs uzturs, kustības un psihisks miers. Ja, izpildot arī šos nosacījumus saglabājas aizcietējumi, uzpūšas vēders un moka vēdergraizes, tad gremošanas trakts ir jāizmeklē sākot ar zobiem un beidzot ar resno zarnu.

Vieglākos gadījumos var palīdzēt šeit piedāvātā tēja. Krūkļa mizas darbības rezultātā pastiprinās resnās zarnas kustības, ugunspuķe veicina zarnu satura sašķidrināšanos, kumelītes samazina spazmas un iekaisumu, linsēklas “ieeļļo” zarnu gļotādu, vircele novērš iekaisumu visā gremošanas traktā, samazina zarnu uzpūšanos un spazmas, kā arī jūtami atvieglo vēdera izeju, neveidojot pierašanu un blakusparādības.

Kopumā Veselības tēja MĪKSTI UN VIEGLI uzlabo gremošanas procesu, atvieglo vēdera izeju un samazina hemoroīdu radītos traucējumus.

product
1201787 DR.TEREŠKO Veselības tēja Mīksti un Viegli beramā tēja, 60 g https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/5e/0e/31177ec3ef7edfbb2627dd1f5aa6.png InStock 3.49 EUR 4.36 <p style="text-align:justify;">Normālu zarnu darbību nodrošina pareizs uzturs, kustības un psihisks miers. Ja, izpildot arī šos nosacījumus saglabājas aizcietējumi, uzpūšas vēders un moka vēdergraizes, tad gremošanas trakts ir jāizmeklē sākot ar zobiem un beidzot ar resno zarnu.</p> <p style="text-align:justify;">Vieglākos gadījumos var palīdzēt šeit piedāvātā tēja. Krūkļa mizas darbības rezultātā pastiprinās resnās zarnas kustības, ugunspuķe veicina zarnu satura sašķidrināšanos, kumelītes samazina spazmas un iekaisumu, linsēklas “ieeļļo” zarnu gļotādu, vircele novērš iekaisumu visā gremošanas traktā, samazina zarnu uzpūšanos un spazmas, kā arī jūtami atvieglo vēdera izeju, neveidojot pierašanu un blakusparādības.</p> <p style="text-align:justify;">Kopumā Veselības tēja MĪKSTI UN VIEGLI uzlabo gremošanas procesu, atvieglo vēdera izeju un samazina hemoroīdu radītos traucējumus.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Tējas un pārtika/Zāļu tējas