DR.TEREŠKO Žultspūslim beramā tēja, 60 g
5.0 5 (4 atsauksmes)

DR.TEREŠKO Žultspūslim beramā tēja, 60 g

DOKTUS Z.S.
5.0 5 (4 atsauksmes)
Kopā
3.59 €
Derīguma termiņš: 2026-05-03
Satur augus, kam ir žults izstrādi un žults izdali veicinošas, kā arī iekaisumu un sāpes mazinošas īpašības.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Lietojot nesabalansētu uzturu un pieļaujot dažādas ēšanas pārmērības, cilvēkam bieži rodas dažādi gremošanas traucējumi. Lai no tā izvairītos, ēst vajag ar mēru, bet ja nu iznāk viesībās vai kā citādi noēst lieku gabalu un pēc tam “apstājas kuņģis”, tad nepatīkamo sajūtu var novērst, lietojot ārstniecības augus, kas veicina gremošanas sulu un īpaši žults izdalīšanos.

Tādi augi ir apvienoti Veselības tējā ŽULTSPŪSLIM. Ālante, puplaksis un pelašķis sekmē žults izdalīšanos no žultspūšļa, bārbele un ancītis samazina žultsvadu spazmas, pastiprina aizkuņģa dziedzera un kuņģa sekrēciju, uzlabo gremošanas procesu kopumā un cilvēka vispārējo veselības stāvokli. Amoliņš veicina aknu šūnu atjaunošanos un uzlabo aknu darbību.

Kopumā tējai ir izteikta žultsdzinoša darbība, un tā palīdz novērst gremošanas traucējumus, kas radušies žults sastrēguma dēļ.

product
1201791 DR.TEREŠKO Žultspūslim beramā tēja, 60 g https://e-menessaptieka.lv/p/dr-teresko-zultspuslim-berama-teja-60-g-1201791 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/51/2f/1d1a9744a4d9d25806817d0c8a61.png InStock 3.59 EUR DR.TEREŠKO 4.49 <p style="text-align:justify;">Lietojot nesabalansētu uzturu un pieļaujot dažādas ēšanas pārmērības, cilvēkam bieži rodas dažādi gremošanas traucējumi. Lai no tā izvairītos, ēst vajag ar mēru, bet ja nu iznāk viesībās vai kā citādi noēst lieku gabalu un pēc tam “apstājas kuņģis”, tad nepatīkamo sajūtu var novērst, lietojot ārstniecības augus, kas veicina gremošanas sulu un īpaši žults izdalīšanos.</p> <p style="text-align:justify;">Tādi augi ir apvienoti Veselības tējā ŽULTSPŪSLIM. Ālante, puplaksis un pelašķis sekmē žults izdalīšanos no žultspūšļa, bārbele un ancītis samazina žultsvadu spazmas, pastiprina aizkuņģa dziedzera un kuņģa sekrēciju, uzlabo gremošanas procesu kopumā un cilvēka vispārējo veselības stāvokli. Amoliņš veicina aknu šūnu atjaunošanos un uzlabo aknu darbību.</p> <p style="text-align:justify;">Kopumā tējai ir izteikta žultsdzinoša darbība, un tā palīdz novērst gremošanas traucējumus, kas radušies žults sastrēguma dēļ.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Tējas un pārtika/Zāļu tējas 20