DUCRAY Dexyane Anti-Scratching Emollient krēms, 400 ml

DUCRAY Dexyane Anti-Scratching Emollient krēms, 400 ml

DUCRAY LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE
5.0 5 (1 atsauksme)
Derīguma termiņš: 2026-01-30
Ikdienas sejas un ķermeņa kopšana ļoti sausai ādai, kurai ir nosliece uz atopisko ekzēmu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Ikdienas sejas un ķermeņa kopšana ļoti sausai ādai, kurai ir nosliece uz atopisko ekzēmu. Piemērots zīdaiņiem (kopš dzimšanas), bērniem un pieaugušajiem.
Baros, mīkstinās, nomierinās ļoti sausu, atopisku ādu. Atjaunos ādas aizsargbarjeru un novērsīs infekcijas risku (plaisas, diskomforts).
Ducray inovācija: DEXYANE *korneoterapija* palīdzēs atjaunot un aizsargāt ādas aizsargbarjeru:

  • Baro un mitrina: saulespuķu eļļa atjaunos ādas hidrolipīdu slāni. HydroxydecineR atjaunos fizioloģisko mitrināšanu, stimulējot ādu atjaunoties ar filagrīnu (multifunkcionāls proteīns);
  • Nomierina ādas bojājumu pateicoties b-glicirizātu dziedējošajām īpašībām;
  • Ierobežos S.aureus un Masassezia izplatību pateicoties Izoleicīnam.

Komfortabla, nelipīga tekstūra nodrošina perfektu līdzsvaru starp barošanu un mitrināšanu. Vijīgums un vieglā uzklāšana atjaunos ļoti sausu un atopisku ādu.
IEGUVUMI
NOMIERINA ĀDAS SAUSUMA IZRAISĪTO KAIRINĀJUMU
EFEKTĪVI BARO UN ATJAUNO ĀDU
DUCRAY INOVĀCIJA: "korneoterapija" palīdz atjaunot izmainīto ādas barjeru.
INOVATĪVA, NELĪPOŠA TEKSTŪRA
Tā mierinošā, nelipīgā galēniskā tekstūra nodrošina perfektu līdzsvaru starp mitrināšanu un barošanu. Ļoti sausai ādai, kurai ir nosliece uz atopisko ekzēmu, tiek atjaunots maigums un komforts.

product
1195595 DUCRAY Dexyane Anti-Scratching Emollient krēms, 400 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/35/66/ce9aca43c200658f226ff6102461.png InStock 35.19 EUR 35.19 <p>Ikdienas sejas un ķermeņa kopšana ļoti sausai ādai, kurai ir nosliece uz atopisko ekzēmu. Piemērots zīdaiņiem (kopš dzimšanas), bērniem un pieaugušajiem.<br />Baros, mīkstinās, nomierinās ļoti sausu, atopisku ādu. Atjaunos ādas aizsargbarjeru un novērsīs infekcijas risku (plaisas, diskomforts).<br />Ducray inovācija: DEXYANE *korneoterapija* palīdzēs atjaunot un aizsargāt ādas aizsargbarjeru:</p> <ul><li>Baro un mitrina: saulespuķu eļļa atjaunos ādas hidrolipīdu slāni. HydroxydecineR atjaunos fizioloģisko mitrināšanu, stimulējot ādu atjaunoties ar filagrīnu (multifunkcionāls proteīns);</li> <li>Nomierina ādas bojājumu pateicoties b-glicirizātu dziedējošajām īpašībām;</li> <li>Ierobežos S.aureus un Masassezia izplatību pateicoties Izoleicīnam.</li> </ul><p>Komfortabla, nelipīga tekstūra nodrošina perfektu līdzsvaru starp barošanu un mitrināšanu. Vijīgums un vieglā uzklāšana atjaunos ļoti sausu un atopisku ādu.<br /><strong>IEGUVUMI</strong><br />NOMIERINA ĀDAS SAUSUMA IZRAISĪTO KAIRINĀJUMU<br />EFEKTĪVI BARO UN ATJAUNO ĀDU<br /><strong>DUCRAY INOVĀCIJA:</strong> "korneoterapija" palīdz atjaunot izmainīto ādas barjeru.<br />INOVATĪVA, NELĪPOŠA TEKSTŪRA<br />Tā mierinošā, nelipīgā galēniskā tekstūra nodrošina perfektu līdzsvaru starp mitrināšanu un barošanu. Ļoti sausai ādai, kurai ir nosliece uz atopisko ekzēmu, tiek atjaunots maigums un komforts.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Ķermeņa ādas kopšana/Dermatoloģiskie līdzekļi