ELITE Collagen Complex paciņas, 30 gab.

ELITE Collagen Complex paciņas, 30 gab.

Kopā
28.79 €
Derīguma termiņš: 2026-12-31
Palīdz nodrošināt locītavu kustīgumu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

I un III tipa kolagēni 10 000 mg

Natīvais II tipa kolagēns 39 mg

I, II un III tipa kolagēni sastāda gandrīz 90% kolagēna cilvēka organismā. I un III tipa kolagēni ir ādas un kaulu sastāvdaļas. II tipa kolagēns ir saišu un cīpslu sastāvdaļa. Tas galvenokārt atrodas locītavu skrimšļos un sastāda līdz pat 70 % no sausās skrimšļu masas.

*Bosvēlijas ekstrakts labvēlīgi ietekmē locītavu funkcijas un skrimšļu veselību un palīdz nodrošināt locītavu kustīgumu.

C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai kaulu, skrimšļu un asinsvadu darbībai.

Biotīns palīdz nodrošināt normālu makroelementu vielmaiņu un palīdz uzturēt matu, gļotādas un ādas veselību.


Papildu informācija par produktu
product
1147658 ELITE Collagen Complex paciņas, 30 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/f2/3e/7c31820848c48fafb3af41432b08.png InStock 28.79 EUR 47.99 <p>I un III tipa kolagēni 10 000 mg</p><p>Natīvais II tipa kolagēns 39 mg</p><p>I, II un III tipa kolagēni sastāda gandrīz 90% kolagēna cilvēka organismā. I un III tipa kolagēni ir ādas un kaulu sastāvdaļas. II tipa kolagēns ir saišu un cīpslu sastāvdaļa. Tas galvenokārt atrodas locītavu skrimšļos un sastāda līdz pat 70 % no sausās skrimšļu masas.</p><p>*Bosvēlijas ekstrakts labvēlīgi ietekmē locītavu funkcijas un skrimšļu veselību un palīdz nodrošināt locītavu kustīgumu.</p><p>C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai kaulu, skrimšļu un asinsvadu darbībai.</p><p>Biotīns palīdz nodrošināt normālu makroelementu vielmaiņu un palīdz uzturēt matu, gļotādas un ādas veselību.</p><div><br></div> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Ķermenis, locītavas, kauli