EQUAZEN Liquid Vanilla šķidrums, 200 ml

EQUAZEN Liquid Vanilla šķidrums, 200 ml

RUBICON TECHNICAL LTD.
16.09 €
22.99 €
8.05 €/Ml
Derīguma termiņš: 2025-06-30
Optimāla omega-3 un omega-6 taukskābju kombinācija. Ar dabīgu vaniļas aromātu.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Uztura bagātinātājs

Optimāla omega-3 un omega-6 taukskābju kombinācija. Ar dabīgu vaniļas aromātu.

Bērniem no 12 gadu vecuma un pieaugušajiem.

Noderīga informācija.

Neaizvietojamās taukskābes ir lipīdi, ko cilvēka ķermenis pats neražo, tāpēc tās ir jāuzņem ar pārtiku. Tāpēc tās tiek apzīmētas kā neaizvietojamās.

Zivju un naktssveces eļļas ir dabīgs omega-3 (EPS un DHS) un omega-6 (GLS) taukskābju avots. „EQUAZEN®“ ir izveidots tā, lai papildinātu ikdienas uzturu ar šīm taukskābēm.

No dabas iegūts, ekspertu veidots.

„EQUAZEN® “ ir uztura bagātinātājs ar īpašu dažādu augstas kvalitātes taukskābju kombināciju, kas veidots no atbildīgi iegūtas zivju eļļas un naktssveces eļļas. Zivju eļļa tiek ražota no ar ilgtspējīgām metodēm iegūtiem zivju resursiem- sardīnēm, anšoviem un skumbrijām, kas dabīgi satur lielu daudzumu omega-3 taukskābju. Sastāvā esošo zivju eļļu ir sertificējusi starptautiskā organizācija „Friend Of the Sea” (FOS), kas visā pasaulē aktīvi popularizē sertificētus, ar ilgtspējīgām metodēm iegūtus jūras produktus. Tā ir ražota Norvēģijā un pastāvīgi tiek nodrošināta tās augsta kvalitāte.

„EQUAZEN® liquid“ ir šķidrs uztura bagātinātājs, kura īpašā omega-3 (EPS un DHS) un omega-6 (GLS) kombinācija nodrošina sabalansētu taukskābju uzņemšanu.

Papildu informācija par produktu
product
10510527 EQUAZEN Liquid Vanilla šķidrums, 200 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/ae/b4/d44953d87928a8f266a71a6b4042.png InStock 16.09 EUR 22.99 <p>Uztura bagātinātājs</p> <p><strong>Optimāla omega-3 un omega-6 taukskābju kombinācija. Ar dabīgu vaniļas aromātu.</strong></p> <p>Bērniem no 12 gadu vecuma un pieaugušajiem.</p> <p><strong>Noderīga informācija.</strong></p> <p>Neaizvietojamās taukskābes ir lipīdi, ko cilvēka ķermenis pats neražo, tāpēc tās ir jāuzņem ar pārtiku. Tāpēc tās tiek apzīmētas kā neaizvietojamās.</p> <p>Zivju un naktssveces eļļas ir dabīgs omega-3 (EPS un DHS) un omega-6 (GLS) taukskābju avots. „EQUAZEN<strong><i>®</i></strong>“ ir izveidots tā, lai papildinātu ikdienas uzturu ar šīm taukskābēm.</p> <p><strong>No dabas iegūts, ekspertu veidots.</strong></p> <p>„EQUAZEN<strong><i>®</i></strong> “ ir uztura bagātinātājs ar īpašu dažādu augstas kvalitātes taukskābju kombināciju, kas veidots no atbildīgi iegūtas zivju eļļas un naktssveces eļļas. Zivju eļļa tiek ražota no ar ilgtspējīgām metodēm iegūtiem zivju resursiem- sardīnēm, anšoviem un skumbrijām, kas dabīgi satur lielu daudzumu omega-3 taukskābju. Sastāvā esošo zivju eļļu ir sertificējusi starptautiskā organizācija „Friend Of the Sea” (FOS), kas visā pasaulē aktīvi popularizē sertificētus, ar ilgtspējīgām metodēm iegūtus jūras produktus. Tā ir ražota Norvēģijā un pastāvīgi tiek nodrošināta tās augsta kvalitāte.</p> <p>„EQUAZEN<strong><i>®</i></strong> liquid“ ir šķidrs uztura bagātinātājs, kura īpašā omega-3 (EPS un DHS) un omega-6 (GLS) kombinācija nodrošina sabalansētu taukskābju uzņemšanu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni ģimenei/Bērniem