ESI Bio Collagenix Hydrogel sejas maska, 2 gab.

0 0 (0 atsauksmes)

ESI Bio Collagenix Hydrogel sejas maska, 2 gab.

ESI SRL
0 0 (0 atsauksmes)
11.28 €
17.35 €
Derīguma termiņš: 2026-01-30
Ātra un efektīva palīdzība nogurušai ādai šeit un tagad.
Uzzināt vairāk

Ātra un efektīva palīdzība nogurušai ādai šeit un tagad. Hidrogela loksnes maskas ar jūras (I un III tipa) kolagēnu, hialuronskābi, resveratrolu, alantoīnu.

Unikālās hidrogela īpašības:

  • pasargā esenci no iztvaikošanas – viela nonāk tieši ādā
  • piekļaujas ādai
  • žūstot kļūst plānāka

Jūras kolagēns – “zivju” kolagēns (iegūts no dārgu jūras zivju, parasti platlapju, ādas), pēc sava sastāva līdzīgs cilvēka ķermeņa ražotajam, tas labi uzsūcas. 

Hialuronskābe - starp visām tā īpašībām hialuronskābei piemīt īpašība aizturēt lielu daudzumu ūdens. Tas var saturēt ūdens masu, kas tūkstoš reižu lielāka par savu masu. Hialuronskābe kļūst par vissvarīgāko vielu, kas nodrošina mitrumu ādai un citiem audiem. Pietiekams mitrums nodrošina dzīvīgumu, elastīgumu un jaunību.

Resveratrols - ir fenols, kas atrodams vairākās augu sugās.

product
1164244 ESI Bio Collagenix Hydrogel sejas maska, 2 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/68/c4/99058de4e9cc7a0eafb5ae94e737.png InStock 11.28 EUR 17.35 <p>Ātra un efektīva palīdzība nogurušai ādai šeit un tagad. Hidrogela loksnes maskas ar jūras (I un III tipa) kolagēnu, hialuronskābi, resveratrolu, alantoīnu.</p> <div> <p>Unikālās hidrogela īpašības:</p> <ul><li>pasargā esenci no iztvaikošanas – viela nonāk tieši ādā</li> <li>piekļaujas ādai</li> <li>žūstot kļūst plānāka</li> </ul><p>Jūras kolagēns – “zivju” kolagēns (iegūts no dārgu jūras zivju, parasti platlapju, ādas), pēc sava sastāva līdzīgs cilvēka ķermeņa ražotajam, tas labi uzsūcas. </p> <p>Hialuronskābe - starp visām tā īpašībām hialuronskābei piemīt īpašība aizturēt lielu daudzumu ūdens. Tas var saturēt ūdens masu, kas tūkstoš reižu lielāka par savu masu. Hialuronskābe kļūst par vissvarīgāko vielu, kas nodrošina mitrumu ādai un citiem audiem. Pietiekams mitrums nodrošina dzīvīgumu, elastīgumu un jaunību.</p> <p>Resveratrols - ir fenols, kas atrodams vairākās augu sugās.</p> </div> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Papildus sejas ādas kopšana/Maskas