EUCERIN Atopicontrol Anti Itch sprejs, 50 ml

BEIERSDORF
16.48 €
32.96 €/Ml
Derīguma termiņš: 2024-11-30
Samazina niezi 60 sekunžu laikā un līdz sešām stundām.
Uzzināt vairāk

Samazina niezi 60 sekunžu laikā un līdz sešām stundām.
Atopiska āda ir kairināta, sausa un niezoša. Šī nieze izraisa kasīšanos, kas kavē labu nakts miegu un var negatīvi ietekmēt dzīves kvalitāti.
Eucerin AtopiControl pretniezes aerosola formula ir īpaši izveidota, lai nodrošinātu tūlītēju un ilgstošu niezes mazināšanu. Ir klīniski pierādīts, ka niezošas ādas simptomi samazinās 60 sekunžu laikā ar rezultātiem, kas saglabājas līdz sešām stundām[1].
Inovatīvais aerosols satur unikālu pretniezes sastāvdaļu kompleksu, kas novērš niezes sajūtu vairākos līmeņos (no ārējiem ādas slāņiem līdz nervu galiem), lai nekavējoties atdzesētu, remdētu un nomierinātu kairinātu ādu:

  • Mentoksipropanediols atvēsina ādu un darbojas maņu līmenī, lai mazinātu niezes sajūtu.
  • SymSitive* remdē ādu, aptur jebkādu dedzināšanu un samazina apsārtumu.
  • Polidokanols nomierina ādu, samazinot niezes signālus šūnu līmenī.

Eucerin AtopiControl pretniezes aerosols irideāli piemērots lokalizētai ķermeņa niezei, ko izraisa atopiskais dermatīts, to var lietot gan uzliesmojumu laikā, gan periodos starp tiem. Tas ir ērts, dodoties ceļā, un to var lietot kopā ar Eucerin AtopiControl akūtas kopšanas krēmu un/vai jūsu parastajiem medikamentiem.
Šis dzesējošais aerosols bez smaržas ātri uzsūcas, nav taukains un lipīgs. Tas ir piemērots pieaugušajiem, bērniem no trīs gadu vecuma un efektīvs uz ādas, kas niez kserozes, psoriāzes un diabēta dēļ.
Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi pierāda ļoti labu efektivitāti un panesamību ādai. Piemērots lokalizētai niezei, atopiskajam dermatītam, psoriāzei, kserozei, diabēta slimniekiem un bērniem no trīs gadu vecuma.

[1] Beiersdorf AG, klīniskie dati, 2018. gada marts/aprīlis.

  • Uzklājiet, cik bieži nepieciešams;
  • Uzsmidziniet ietekmētajās zonās no 15-20 cm attāluma;
  • Nesmidziniet tieši uz sejas;
  • Izvairieties no ieelpošanas un saskares ar acīm;
  • Nelietojiet uz brūcēm, iekaisušām vietām vai vaļējiem bojājumiem;
  • Optimāliem rezultātiem lietojiet kopā ar Eucerin AtopiControl produktu klāsta tīrīšanas un kopšanas līdzekļiem.
product
10510154 EUCERIN Atopicontrol Anti Itch sprejs, 50 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/ef/d3/ee1d41d0fab2a702cb83a87b91e6.png InStock 16.48 EUR