EUCERIN DermoPure toniks, 200 ml
4.9 4.9 (14 atsauksmes)

EUCERIN DermoPure toniks, 200 ml

BEIERSDORF
4.9 4.9 (14 atsauksmes)
Kopā
16.29 €
Derīguma termiņš: 2026-04-30
Eucerin DERMOPURE sejas toniks ir īpaši izstrādāts taukainai ādai un ādai ar tendenci uz nepilnībām un cilvēkiem, kuriem ir viegli vai vidēji smagi pieaugušo aknes simptomi.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

EUCERIN DERMOPURE TONIKS PROBLEMĀTISKAI, TAUKAINAI UN ĀDAI AR TENDENCI UZ AKNI, 200 ML

  • Attīra ādu.
  • Attīra poras.
  • Rūpīgi attīra T-zonu un citas problemātiskās zonas.

Attīra ādu un nodrošina intensīvu attīrīšanu T-zonai un citām problemātiskajām zonām. Sastāvs ar pienskābi maigi attīra poras, mitrina ādu un sagatavo to kopšanas līdzekļu pilnvērtīgai uzņemšanai.
To var droši lietot arī pacienti, kuriem ir cita aknes forma, piemēram, acne vulgaris. Toniks attīra ādu un sagatavo to turpmākai kopšanai.

Aktīvais antibakteriālais sastāvs satur 2 % pienskābi, kas attīra poras, kavē baktēriju vairošanos un novērš ādas nepilnības, nesausinot ādu. Tas īpaši efektīvi attīra T-zonu un citas problemātiskās zonas. Eucerin DERMOPURE sejas toniku var lietot arī grūtniecības laikā, bet to nevajadzētu lietot tad, ja tiek lietoti aknes ārstēšanai paredzētie medikamenti.

Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi
Klīniskajos un dermatoloģiskajos pētījumos ir pierādīta lieliska iedarbība un ļoti laba saderība ar ādu, kurai ir tendence uz akni un ādas nepilnībām.


Īpašības:

  • nesatur eļļu;
  • antibakteriāls;
  • komedolītisks;
  • nenosprosto poras;
  • viegli aromatizēts.
product
1059716 EUCERIN DermoPure toniks, 200 ml https://e-menessaptieka.lv/p/eucerin-dermopure-toniks-200-ml-1059716 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/cd/cc/06c2c965d664511bba78c4421236.png InStock 16.29 EUR EUCERIN 16.29 <p class="subtitle" style="text-align:justify;"><strong>EUCERIN DERMOPURE TONIKS PROBLEMĀTISKAI, TAUKAINAI UN ĀDAI AR TENDENCI UZ AKNI, 200 ML</strong></p> <ul style="text-align:justify;"><li style="text-align:justify;">Attīra ādu.</li> <li style="text-align:justify;">Attīra poras.</li> <li style="text-align:justify;">Rūpīgi attīra T-zonu un citas problemātiskās zonas.</li> </ul><p style="text-align:justify;">Attīra ādu un nodrošina intensīvu attīrīšanu T-zonai un citām problemātiskajām zonām. Sastāvs ar pienskābi maigi attīra poras, mitrina ādu un sagatavo to kopšanas līdzekļu pilnvērtīgai uzņemšanai.<br />To var droši lietot arī pacienti, kuriem ir cita aknes forma, piemēram, acne vulgaris. Toniks attīra ādu un sagatavo to turpmākai kopšanai.</p> <p style="text-align:justify;">Aktīvais antibakteriālais sastāvs satur 2 % pienskābi, kas attīra poras, kavē baktēriju vairošanos un novērš ādas nepilnības, nesausinot ādu. Tas īpaši efektīvi attīra T-zonu un citas problemātiskās zonas. Eucerin DERMOPURE sejas toniku var lietot arī grūtniecības laikā, bet to nevajadzētu lietot tad, ja tiek lietoti aknes ārstēšanai paredzētie medikamenti.</p> <p class="subtitle" style="text-align:justify;"><strong>Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi</strong><br />Klīniskajos un dermatoloģiskajos pētījumos ir pierādīta lieliska iedarbība un ļoti laba saderība ar ādu, kurai ir tendence uz akni un ādas nepilnībām.</p> <p style="text-align:justify;"><br /><em>Īpašības:</em></p> <ul style="text-align:justify;"><li>nesatur eļļu;</li> <li>antibakteriāls;</li> <li>komedolītisks;</li> <li>nenosprosto poras;</li> <li>viegli aromatizēts.</li> </ul><div class="description"> <p style="text-align:justify;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=qKWfN8kLet4">https://www.youtube.com/watch?v=qKWfN8kLet4</a></p> </div> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Attīrīšana un tonizēšana 0 Sievietēm, Vīriešiem