EUCERIN Hyaluron-Filler + Elasticity Age Spot Correcting SPF 30 roku krēms, 75 ml
4.0 4 (5 atsauksmes)

EUCERIN Hyaluron-Filler + Elasticity Age Spot Correcting SPF 30 roku krēms, 75 ml

BEIERSDORF
4.0 4 (5 atsauksmes)
Kopā
15.04 €
Derīguma termiņš: 2026-02-28
Redzami samazina vecuma plankumu parādīšanos. Ātri uzsūcas un nodrošina labi mitrinātas ādas sajūtu līdz pat 24h. Uzlabo ādas tvirtumu un elastību.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity roku krēms vecuma plankumu korekcijai samazina vecuma plankumus

Pigmentu melanīnu ražo melanocīti, kas ādai nodrošina krāsu un ir mūsu ķermeņa dabiskā UV aizsardzība. Tomēr palielināta melanīna ražošana un nevienmērīga izplatīšanās ādā var radīt vecuma plankumus. Daudzas sievietes sāk pamanīt vecuma plankumu dabisku parādīšanos uz rokām no 50 gadu vecuma, parasti pēc ilgstošas saules staru ietekmes vai ādas melanīna veidošanās tipa rezultātā.

Lai samazinātu vecuma plankumus un novērstu to atkārtotu parādīšanos, mēs izveidojām Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity vecuma plankumus koriģējošu roku krēmu. Roku krēms ātri uzsūcas, padara ādu manāmi tvirtāku, efektīvi mitrina, un tā jūtas labi pabarota visas dienas garumā.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity roku krēms vecuma plankumu korekcijai ir izgatavots, izmantojot unikālu formulu, lai nodrošinātu daudzus pretnovecošanās ieguvumus. Eucerin novatoriskais maisījums ar augstu un zemu molekulāro hialuronskābi acīm redzami aizpilda dziļas grumbas un darbojas kopā ar arktīnu, kas ir aktīvs un pierādīts kolagēna atjaunošanās paātrinātājs ādas šūnās. Tas arī satur tiamidolu — efektīvu un patentētu sastāvdaļu, kas iedarbojas uz hiperpigmentācijas pamatcēloni, samazinot melanīna ražošanu. Klīniski un dermatoloģiski ir pierādīts, ka tas samazina tumšos plankumus un novērš to atkārtotu parādīšanos. Pirmie rezultāti ir redzami pēc divām nedēļām, un, regulāri lietojot, var nodrošināt pastāvīgus uzlabojumus.

Ar UVA un UVB filtriem (SPF 30) koriģējošais roku krēms piedāvā efektīvu aizsardzību pret saules ietekmi un samazina iespēju, ka uz ādas saules ietekmē veidosies pigmenta plankumi. Vecuma plankumi uz rokām acīm redzami samazinās, un āda šķiet līdzena un mirdzoša.'

Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi pierāda ļoti augstu efektivitāti un saderību ar ādu.

Pēc 4 nedēļām
Uzlabo ādas tvirtumu un elastību 95%
Intensīvi mitrina 95%
Piešķir rokām jaunāku izskatu 91%
Nodrošina vienmērīgu toni 94%
Novērš vecuma plankumu (tumšu plankumu) atkārtotu parādīšanos 81%

product
10510411 EUCERIN Hyaluron-Filler + Elasticity Age Spot Correcting SPF 30 roku krēms, 75 ml https://e-menessaptieka.lv/p/eucerin-hyaluron-filler-elasticity-age-spot-correcting-spf-30-roku-krems-75-ml-10510411 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/f0/be/4dbbcefe01898261ca76e4bf183f.png InStock 15.04 EUR EUCERIN 21.49 <p style="text-align:justify;">Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity roku krēms vecuma plankumu korekcijai samazina vecuma plankumus<br /><br />Pigmentu melanīnu ražo melanocīti, kas ādai nodrošina krāsu un ir mūsu ķermeņa dabiskā UV aizsardzība. Tomēr palielināta melanīna ražošana un nevienmērīga izplatīšanās ādā var radīt vecuma plankumus. Daudzas sievietes sāk pamanīt vecuma plankumu dabisku parādīšanos uz rokām no 50 gadu vecuma, parasti pēc ilgstošas saules staru ietekmes vai ādas melanīna veidošanās tipa rezultātā.<br /><br />Lai samazinātu vecuma plankumus un novērstu to atkārtotu parādīšanos, mēs izveidojām Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity vecuma plankumus koriģējošu roku krēmu. Roku krēms ātri uzsūcas, padara ādu manāmi tvirtāku, efektīvi mitrina, un tā jūtas labi pabarota visas dienas garumā.<br /><br />Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity roku krēms vecuma plankumu korekcijai ir izgatavots, izmantojot unikālu formulu, lai nodrošinātu daudzus pretnovecošanās ieguvumus. Eucerin novatoriskais maisījums ar augstu un zemu molekulāro hialuronskābi acīm redzami aizpilda dziļas grumbas un darbojas kopā ar arktīnu, kas ir aktīvs un pierādīts kolagēna atjaunošanās paātrinātājs ādas šūnās. Tas arī satur tiamidolu — efektīvu un patentētu sastāvdaļu, kas iedarbojas uz hiperpigmentācijas pamatcēloni, samazinot melanīna ražošanu. Klīniski un dermatoloģiski ir pierādīts, ka tas samazina tumšos plankumus un novērš to atkārtotu parādīšanos. Pirmie rezultāti ir redzami pēc divām nedēļām, un, regulāri lietojot, var nodrošināt pastāvīgus uzlabojumus.<br /><br />Ar UVA un UVB filtriem (SPF 30) koriģējošais roku krēms piedāvā efektīvu aizsardzību pret saules ietekmi un samazina iespēju, ka uz ādas saules ietekmē veidosies pigmenta plankumi. Vecuma plankumi uz rokām acīm redzami samazinās, un āda šķiet līdzena un mirdzoša.'<br /><br />Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi pierāda ļoti augstu efektivitāti un saderību ar ādu.<br /><br />Pēc 4 nedēļām<br />Uzlabo ādas tvirtumu un elastību 95%<br />Intensīvi mitrina 95%<br />Piešķir rokām jaunāku izskatu 91%<br />Nodrošina vienmērīgu toni 94%<br />Novērš vecuma plankumu (tumšu plankumu) atkārtotu parādīšanos 81%</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Roku kopšana/Rokām 30 Sievietēm, Vīriešiem