EUCERIN Hyaluron-Filler + Elasticity SPF20 acu krēms, 15 ml
4.8 4.8 (16 atsauksmes)

EUCERIN Hyaluron-Filler + Elasticity SPF20 acu krēms, 15 ml

BEIERSDORF
4.8 4.8 (16 atsauksmes)
Kopā
25.19 €
Derīguma termiņš: 2026-06-30
Pretnovecošanās acu krēms nobriedušai ādai Pretnovecošanās acu krēms nobriedušai ādai ar UVA un UVB aizsardzību un hialuronskābi. Satur kolagēna-elastīna kompleksu, lai palielinātu ādas elastību. Īpaši piemērots, lai samazinātu progresējošas novecošanās pazīmes un redzami izlīdzinātu dziļās grumbiņas, piešķirot svaigu un mundru skatienu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Eye SPF 20 ir acu krēms pret novecošanos, kas piepilda dziļas grumbas, uzlabo ādas elastību un koriģē vecuma plankumus.

Unikālā formula nodrošina vairākus pretnovecošanās ieguvumus. Ar Eucerin novatorisko augstas un zemas molekulmasas hialuronskābes un arktīna maisījumu (pierādīts, ka aktīvā sastāvdaļa paātrina kolagēna atjaunošanos ādas šūnās), tas acīmredzami piepilda pat dziļas grumbas, nodrošinot gludāku, tvirtāku ādu ap acīm un mirdzošu, mundru skatienu.

Acu krēms satur arī SPF 20 un UVA filtrus papildu aizsardzībai pret saules stariem, kas var padziļināt grumbas un paātrināt ādas novecošanās procesu. Tas nesatur aromātu, nav komedogēns, oftalmoloģiski pārbaudīts un piemērots lietošanai ar kontaktlēcām.


Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi pierāda ļoti augstu efektivitāti un saderību ar ādu.

Produkta lietošanas pētījums, kurā piedalījās 120 dalībnieki. Viņi ziņoja par šādiem rezultātiem produktu regulāri lietojot četras nedēļas:

Pēc 4 nedēļām
Izlīdzina ādu ap acīm un lūpām - 98%
Izgaismo acu zonu - 97%
Iedarbojas pret plakstiņu noslīdēšanu 100%
Samazina tumšos lokus un pietūkumu ap acīm - 100%
Ievērojami samazina progresējošas novecošanās pazīmes - 98%
Izgaismo ādu - 97%
Atjauno mirdzumu - 93%
Piešķir ādai jaunāku izskatu - 97%
Acīmredzami izlīdzina dziļās grumbas - 98%
Padara ādu ievērojami tvirtāku - 99%

*Produkta lietošanas tests ar 120 brīvprātīgajiem, rezultāti pēc 4 nedēļu produkta lietošanas

product
10510038 EUCERIN Hyaluron-Filler + Elasticity SPF20 acu krēms, 15 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/d0/3b/74d18ab5d3db518c24770a0e794d.png InStock 25.19 EUR 41.99 <p style="text-align:justify;">Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Eye SPF 20 ir acu krēms pret novecošanos, kas piepilda dziļas grumbas, uzlabo ādas elastību un koriģē vecuma plankumus.<br /><br />Unikālā formula nodrošina vairākus pretnovecošanās ieguvumus. Ar Eucerin novatorisko augstas un zemas molekulmasas hialuronskābes un arktīna maisījumu (pierādīts, ka aktīvā sastāvdaļa paātrina kolagēna atjaunošanos ādas šūnās), tas acīmredzami piepilda pat dziļas grumbas, nodrošinot gludāku, tvirtāku ādu ap acīm un mirdzošu, mundru skatienu.<br /><br />Acu krēms satur arī SPF 20 un UVA filtrus papildu aizsardzībai pret saules stariem, kas var padziļināt grumbas un paātrināt ādas novecošanās procesu. Tas nesatur aromātu, nav komedogēns, oftalmoloģiski pārbaudīts un piemērots lietošanai ar kontaktlēcām. <br /><br /><br />Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi pierāda ļoti augstu efektivitāti un saderību ar ādu.<br /><br />Produkta lietošanas pētījums, kurā piedalījās 120 dalībnieki. Viņi ziņoja par šādiem rezultātiem produktu regulāri lietojot četras nedēļas: <br /><br />Pēc 4 nedēļām<br />Izlīdzina ādu ap acīm un lūpām - 98%<br />Izgaismo acu zonu - 97%<br />Iedarbojas pret plakstiņu noslīdēšanu 100%<br />Samazina tumšos lokus un pietūkumu ap acīm - 100%<br />Ievērojami samazina progresējošas novecošanās pazīmes - 98%<br />Izgaismo ādu - 97%<br />Atjauno mirdzumu - 93%<br />Piešķir ādai jaunāku izskatu - 97%<br />Acīmredzami izlīdzina dziļās grumbas - 98%<br />Padara ādu ievērojami tvirtāku - 99%<br /><br />*Produkta lietošanas tests ar 120 brīvprātīgajiem, rezultāti pēc 4 nedēļu produkta lietošanas</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Ādas kopšana ap acīm