EUCERIN Volume-Filler Day SPF15 sejas krēms, 50 ml
4.9 4.9 (7 atsauksmes)

EUCERIN Volume-Filler Day SPF15 sejas krēms, 50 ml

BEIERSDORF
4.9 4.9 (7 atsauksmes)
Kopā
18.90 €
Derīguma termiņš: 2026-08-30
Pretgrumbu dienas krēms sausai ādai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

EUCERIN® VOLUME-FILLER dienas krēms sausai ādai atjauno ādas blīvumu. SPF15+UVA aizsardzība. Laika gaitā āda zaudē blīvumu un tvirtumu un sejas kontūras kļūst mazāk izteiktas. Inovācija: EUCERIN® VOLUME-FILLER apvieno 3 aktīvās sastāvdaļas, kas iedarbojas specifiskos ādas slāņos:

  1. Ыevišķi efektīvais Magnolols aktivizē ādu, palielinot ādas blīvumu sekmējošo šūnu skaitu un izmēru.*
  2. Oligopeptīdi stimulē kolagēna tīklojumu, kas atbild par ādas tvirtumu un struktūru.*
  3. Hialuronskābe intensīvi mitrina ādu un samazina grumbas.* (*laboratorijas pārbaudēs).

Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi pierāda, ka regulāri lietojot, vieglā formula palīdz atjaunot zaudēto ādas blīvumu, uzlabojot sejas kontūras. Āda kļūst manāmi stingrāka, un smalkās līnijas un grumbiņas redzami mazinās. Pierādīta laba saderība ar ādu. 

product
1058658 EUCERIN Volume-Filler Day SPF15 sejas krēms, 50 ml https://e-menessaptieka.lv/p/eucerin-volume-filler-day-spf15-sejas-krems-50-ml-1058658 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/df/84/67f4c503f019fb2a07e103a9f7fb.png InStock 18.9 EUR EUCERIN 41.99 <p style="text-align:justify;">EUCERIN® VOLUME-FILLER dienas krēms sausai ādai atjauno ādas blīvumu. SPF15+UVA aizsardzība. Laika gaitā āda zaudē blīvumu un tvirtumu un sejas kontūras kļūst mazāk izteiktas. Inovācija: EUCERIN® VOLUME-FILLER apvieno 3 aktīvās sastāvdaļas, kas iedarbojas specifiskos ādas slāņos:</p> <ol><li style="text-align:justify;">Ыevišķi efektīvais Magnolols aktivizē ādu, palielinot ādas blīvumu sekmējošo šūnu skaitu un izmēru.*</li> <li style="text-align:justify;">Oligopeptīdi stimulē kolagēna tīklojumu, kas atbild par ādas tvirtumu un struktūru.*</li> <li style="text-align:justify;">Hialuronskābe intensīvi mitrina ādu un samazina grumbas.* (*laboratorijas pārbaudēs).</li> </ol><p style="text-align:justify;">Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi pierāda, ka regulāri lietojot, vieglā formula palīdz atjaunot zaudēto ādas blīvumu, uzlabojot sejas kontūras. Āda kļūst manāmi stingrāka, un smalkās līnijas un grumbiņas redzami mazinās. Pierādīta laba saderība ar ādu. </p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi 55 Sievietēm