FERATIN FORTE tabletes, 30 gab.

FERATIN FORTE tabletes, 30 gab.

SOCHIM INTERNATIONAL S.P.A.
Kopā
19.99 €
Derīguma termiņš: 2026-02-28
Feratin® Forte ir uztura bagātinātājs ar dzelzi, kas ir nepieciešama nepietiekama uztura vai palielinātas nepieciešamības gadījumā.  
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Feratin® Forte ir uztura bagātinātājs ar dzelzi, kas ir nepieciešama nepietiekama uztura vai palielinātas nepieciešamības gadījumā.  

Feratin® Forte satur mikrokapsulētu dzelzs pirofosfātu (SunActive® Fe) ar ļoti augstu biopieejamību. Tas ir bez garšas, viegli norijams un nerada nepatīkamu pēcgaršu.

Dzelzs veicina normālas kognitīvās funkcijas; palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu;

veicina sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna normālu veidošanos un normālu skābekļa transportēšanu organismā; veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz samazināt nogurumu un nespēku, piedalās šūnu dalīšanās procesā.

Produkts palīdz uzturēt un nodrošināt optimālu dzelzs līmeni organismā un palīdz samazināt dzelzs trūkumu grūtniecības laikā.

Papildu informācija par produktu
product
1143261 FERATIN FORTE tabletes, 30 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/aa/5e/f857329914c9a14559709443eca1.png InStock 19.99 EUR 24.99 <p><strong>Feratin</strong><sup>®</sup><strong> Forte </strong>ir uztura bagātinātājs ar dzelzi, kas ir nepieciešama nepietiekama uztura vai palielinātas nepieciešamības gadījumā.  </p> <p><strong>Feratin</strong><sup>®</sup><strong> Forte</strong> satur mikrokapsulētu dzelzs pirofosfātu (SunActive® Fe) ar ļoti augstu biopieejamību. Tas ir bez garšas, viegli norijams un nerada nepatīkamu pēcgaršu.</p> <p>Dzelzs veicina normālas kognitīvās funkcijas; palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu;</p> <p>veicina sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna normālu veidošanos un normālu skābekļa transportēšanu organismā; veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz samazināt nogurumu un nespēku, piedalās šūnu dalīšanās procesā.</p> <p>Produkts palīdz uzturēt un nodrošināt optimālu dzelzs līmeni organismā un palīdz samazināt dzelzs trūkumu grūtniecības laikā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Dzelzs preparāti