FERCELAN 202,8 mg/0,8 mg/100 mg cietās kapsulas, 100 gab.

FERCELAN 202,8 mg/0,8 mg/100 mg cietās kapsulas, 100 gab.

G.L.PHARMA GMBH
14.83 €
Derīguma termiņš: 2025-09-30
Fercelan lieto dzelzs deficīta ārstēšanai ar pierādītu folskābes deficītu, īpaši vienu mēnesi pirms plānotas bērna ieņemšanas un līdz 3. grūtniecības mēnesim.
Uzzināt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Fercelan lieto dzelzs deficīta ārstēšanai ar pierādītu folskābes deficītu, īpaši vienu mēnesi pirms plānotas bērna ieņemšanas un līdz 3. grūtniecības mēnesim. Fercelan satur aktīvās vielas dzelzs fumarātu, folskābi un askorbīnskābi. Dzelzs fumarāts ir dzelzs forma un folskābe ir B grupas vitamīns. Gan dzelzs, gan folskābe nepieciešami sarkano asinsšūnu (eritrocītu) veidošanā. Ja netiek uzņemts pietiekams daudzums dzelzs un folskābes, var attīstīties anēmija (samazināts sarkano asinsšūnu daudzums). Fercelan lieto dzelzs deficīta ārstēšanai ar pierādītu folskābes deficītu, īpaši vienu mēnesi pirms plānotas bērna ieņemšanas un līdz 3. grūtniecības mēnesim.

Nelietojiet Fercelan šādos gadījumos:

  • ja Jums ir alerģija pret dzelzs fumarātu, folskābi vai askorbīnskābi, kādu citu šo zāļu sastāvdaļu;
  • ja Jums ir pārāk liels dzelzs daudzums organismā (hemohromatoze, hemosideroze);
  • ja Jums ir dzelzs metabolisma traucējumi;
  • ja Jums ir anēmija, kuru nav izraisījis dzelzs vai folskābes deficīts;
  • ja Jums ir kuņģa-zarnu trakta darbības traucējumi.
Papildu informācija par produktu
product
1066312 FERCELAN 202,8 mg/0,8 mg/100 mg cietās kapsulas, 100 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/5e/66/0094ed1cb60f1fc2c371b795c54a.png InStock 14.83 EUR 14.83 <p style="text-align:justify;">Fercelan lieto dzelzs deficīta ārstēšanai ar pierādītu folskābes deficītu, īpaši vienu mēnesi pirms plānotas bērna ieņemšanas un līdz 3. grūtniecības mēnesim. Fercelan satur aktīvās vielas dzelzs fumarātu, folskābi un askorbīnskābi. Dzelzs fumarāts ir dzelzs forma un folskābe ir B grupas vitamīns. Gan dzelzs, gan folskābe nepieciešami sarkano asinsšūnu (eritrocītu) veidošanā. Ja netiek uzņemts pietiekams daudzums dzelzs un folskābes, var attīstīties anēmija (samazināts sarkano asinsšūnu daudzums). Fercelan lieto dzelzs deficīta ārstēšanai ar pierādītu folskābes deficītu, īpaši vienu mēnesi pirms plānotas bērna ieņemšanas un līdz 3. grūtniecības mēnesim.</p> <p style="text-align:justify;">Nelietojiet Fercelan šādos gadījumos:</p> <ul><li style="text-align:justify;">ja Jums ir alerģija pret dzelzs fumarātu, folskābi vai askorbīnskābi, kādu citu šo zāļu sastāvdaļu;</li> <li style="text-align:justify;">ja Jums ir pārāk liels dzelzs daudzums organismā (hemohromatoze, hemosideroze);</li> <li style="text-align:justify;">ja Jums ir dzelzs metabolisma traucējumi;</li> <li style="text-align:justify;">ja Jums ir anēmija, kuru nav izraisījis dzelzs vai folskābes deficīts;</li> <li style="text-align:justify;">ja Jums ir kuņģa-zarnu trakta darbības traucējumi.</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai