FLEX (1+1) kapsulas, 60 gab.

FLEX (1+1) kapsulas, 60 gab.

BF-ESSE
Kopā
18.49 €
Derīguma termiņš: 2027-02-28
FLEX® - locītavu, skrimšļu un kaulu veselībai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Kaulu un locītavu veselība ir svarīgs dzīves kvalitātes rādītājs. Ikvienam no mums locītavu virsmas ir klātas ar skrimsli, kā arī papildus, lai mazinātu mehānisko berzi, tās ir aptvertas ar locītavu somiņu – sinoviju, kas, lai papildus mazinātu berzi, izdala šķidrumu – sinoviālo šķidrumu. Viena no sinoviālā šķidruma sastāvdaļām ir hialuronskābe, kas sastāv no agrekānu molekulām, kas satur hondroitīnu, keratīnu u.t.t., bet locītavu skrimšļa pamatelementi ir hondrocītu šūnas un kolagēna šķiedras.

Produkts FLEX® satur Glikozamīnu, kas ir viena no locītavu skrimšļu komponentēm; Hondroitīnu, dabīgu polimēru, kas ir locītavu skrimšļu audu un saistaudu sastāvā; MSM - organisku sēra savienojumu; un vitamīnu C, kas veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai kaulu un skrimšļu darbībai.

Papildu informācija par produktu
product
1164532 FLEX (1+1) kapsulas, 60 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/flex-1-1-kapsulas-60-gab-1164532 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/20/c7/edef5b7a004919c598839237562b.png InStock 18.49 EUR FLEX 18.49 <p>Kaulu un locītavu veselība ir svarīgs dzīves kvalitātes rādītājs. Ikvienam no mums locītavu virsmas ir klātas ar skrimsli, kā arī papildus, lai mazinātu mehānisko berzi, tās ir aptvertas ar locītavu somiņu – sinoviju, kas, lai papildus mazinātu berzi, izdala šķidrumu – sinoviālo šķidrumu. Viena no sinoviālā šķidruma sastāvdaļām ir hialuronskābe, kas sastāv no agrekānu molekulām, kas satur hondroitīnu, keratīnu u.t.t., bet locītavu skrimšļa pamatelementi ir hondrocītu šūnas un kolagēna šķiedras.<br /><br />Produkts FLEX® satur Glikozamīnu, kas ir viena no locītavu skrimšļu komponentēm; Hondroitīnu, dabīgu polimēru, kas ir locītavu skrimšļu audu un saistaudu sastāvā; MSM - organisku sēra savienojumu; un vitamīnu C, kas veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai kaulu un skrimšļu darbībai.</p> Menessaptieka/Visas preces/Pērkot vienu, otrs dāvanā 0 Vīriešiem