FOSFO-GINK kapsulas, 30 gab.

FOSFO-GINK kapsulas, 30 gab.

ACONITUM UAB
6.99 €
9.99 €
Derīguma termiņš: 2025-09-30
FOSFO-GINK satur ginka lapu ekstraktu.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Normālai organisma funkcionēšanai ir būtiska laba mikrocirkulācija un asinsapgāde, īpaši svarīgākajos orgānos - galvas smadzenēs, sirdī, acīs, ausīs un ekstremitātēs. Nodrošinot asinsapgādi, visiem orgāniem pietiekamā daudzumā tiek piegādāts skābeklis un citas to darbībai nepieciešamās vielas, kā arī izvadītas nevajadzīgās vielas, kā arī uzturēta aktīva smadzeņu darbība un nervu sistēmas aktivitāte, kas nodrošina garīgu koncentrēšanos, mazina nogurumu, uztur labu atmiņu, tiek uzlabotas apkārtējās vides uztveršanas spējas, stimulē fizisko un garīgo aktivitāti, kā arī labu redzi un dzirdi. Svarīgs ir arī labs asinsvadu sieniņu stāvoklis un laba perifērā asinscirkulācija, kas palīdz novērst smaguma sajūtu kājās, kāju un roku pirkstu tirpšanu, salšanas sajūtu. 

Ginka lapu ekstrakts ir iegūts no īpaši rūpīgi atlasītām divdaivu ginka lapām. Ginks palīdz nodrošināt normālu galvas smadzeņu un perifēro asinscirkulāciju. 

Fosfatidilserīns ir fosfolipīds. Rutozīds (rutīns) ir bioflavonīds, augu valsts produkts. 

B6 vitamīns nodrošina normālu enerģijas ieguves, olbaltumvielu un glikozes vielmaiņu. B6 vitamīns sekmē arī normālu nervu sistēmas un psiholoģisko darbību, mazina nogurumu un nespēku, sekmē hormonu darbības regulāciju, veicina normālu imūnās sistēmas darbību. 

B1 vitamīns (tiamīns) veicina normālu nervu sistēmas un psiholoģisko darbību, kā arī normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un normālu sirdsdarbību. 

C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos organismā, kas nepieciešams normālai asinsvadu darbībai. C vitamīns aktīvi iesaistās vielmaiņā, nodrošina normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un normālu nervu sistēmas darbību un psiholoģiskās funkcijas. C vitamīns nodrošina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu un palīdz mazināt nogurumu un nespēku.

Papildu informācija par produktu
product
1065989 FOSFO-GINK kapsulas, 30 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/b0/e6/3e2a0d6e0941ed608be4e2fbc47b.png InStock 6.99 EUR 9.99 <p style="text-align:justify;"><strong>Normālai organisma funkcionēšanai ir būtiska</strong> laba mikrocirkulācija un asinsapgāde, īpaši svarīgākajos orgānos - galvas smadzenēs, sirdī, acīs, ausīs un ekstremitātēs. Nodrošinot asinsapgādi, visiem orgāniem pietiekamā daudzumā tiek piegādāts skābeklis un citas to darbībai nepieciešamās vielas, kā arī izvadītas nevajadzīgās vielas, kā arī uzturēta aktīva smadzeņu darbība un nervu sistēmas aktivitāte, kas nodrošina garīgu koncentrēšanos, mazina nogurumu, uztur labu atmiņu, tiek uzlabotas apkārtējās vides uztveršanas spējas, stimulē fizisko un garīgo aktivitāti, kā arī labu redzi un dzirdi. Svarīgs ir arī labs asinsvadu sieniņu stāvoklis un laba perifērā asinscirkulācija, kas palīdz novērst smaguma sajūtu kājās, kāju un roku pirkstu tirpšanu, salšanas sajūtu. </p> <p style="text-align:justify;">Ginka lapu ekstrakts ir iegūts no īpaši rūpīgi atlasītām divdaivu ginka lapām. Ginks palīdz nodrošināt normālu galvas smadzeņu un perifēro asinscirkulāciju. </p> <p style="text-align:justify;">Fosfatidilserīns ir fosfolipīds. Rutozīds (rutīns) ir bioflavonīds, augu valsts produkts. </p> <p style="text-align:justify;"><strong>B6 vitamīns</strong> nodrošina normālu enerģijas ieguves, olbaltumvielu un glikozes vielmaiņu. <strong>B6 vitamīns </strong>sekmē arī normālu nervu sistēmas un psiholoģisko darbību, mazina nogurumu un nespēku, sekmē hormonu darbības regulāciju, veicina normālu imūnās sistēmas darbību. </p> <p style="text-align:justify;"><strong>B1 vitamīns (tiamīns) </strong>veicina normālu nervu sistēmas un psiholoģisko darbību, kā arī normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un normālu sirdsdarbību. </p> <p style="text-align:justify;"><strong>C vitamīns</strong> veicina normālu kolagēna veidošanos organismā, kas nepieciešams normālai asinsvadu darbībai. C vitamīns aktīvi iesaistās vielmaiņā, nodrošina normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un normālu nervu sistēmas darbību un psiholoģiskās funkcijas. C vitamīns nodrošina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu un palīdz mazināt nogurumu un nespēku.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Nervu sistēmai