FURASOL 100 mg paciņas, 5 gab.

FURASOL 100 mg paciņas, 5 gab.

OLAINFARM
7.99 €
Derīguma termiņš: 2028-05-30
Tas ir efektīvs visu veidu strutainu infekciju ārstēšanā (ieskaitot ārējās).
Uzzināt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Furagīns ir antibakteriāls līdzeklis. Tas ir efektīvs gan pret grampozitīvo, gan pret gramnegatīvo mikrofloru, iedarbojas arī uz tādu patogēnu stafilokoku un citu baktēriju celmiem, kas ir rezistenti pret antibiotikām un citiem antibakteriāliem līdzekļiem. Mikroorganismu rezistence pret furagīnu attīstās lēni un nesasniedz augstu pakāpi.

Nitrofurāni, t. sk. furagīns, nomāc mikroorganismu enzīmsistēmas, kā arī kavē citus bioķīmiskos procesus mikroorganismu šūnās, kas, savukārt, izraisa baktēriju šūnas apvalka vai citoplazmātiskās membrānas sairšanu. Nitrofurāni palielina leikocītu spēju fagocitēt mikroorganismus, veicina granulācijas veidošanos. Furagīns ir efektīvs visu veidu strutainu infekciju (arī ārīgu) terapijā. Lietojot uz ādas vai gļotādas, tas nerada sāpes un kairinājumu.

https://www.youtube.com/watch?v=cz8JAThq9Zo

Papildu informācija par produktu
product
1066430 FURASOL 100 mg paciņas, 5 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/1a/de/957972f3c01f8e1bc3cb84da5aec.png InStock 7.99 EUR 7.99 <p style="text-align:justify;">Furagīns ir antibakteriāls līdzeklis. Tas ir efektīvs gan pret grampozitīvo<em>, </em>gan pret gramnegatīvo mikrofloru, iedarbojas arī uz tādu patogēnu stafilokoku un citu baktēriju celmiem, kas ir rezistenti pret antibiotikām un citiem antibakteriāliem līdzekļiem. Mikroorganismu rezistence pret furagīnu attīstās lēni un nesasniedz augstu pakāpi.</p> <p style="text-align:justify;">Nitrofurāni, t. sk. furagīns, nomāc mikroorganismu enzīmsistēmas, kā arī kavē citus bioķīmiskos procesus mikroorganismu šūnās, kas, savukārt, izraisa baktēriju šūnas apvalka vai citoplazmātiskās membrānas sairšanu. Nitrofurāni palielina leikocītu spēju fagocitēt mikroorganismus, veicina granulācijas veidošanos. Furagīns ir efektīvs visu veidu strutainu infekciju (arī ārīgu) terapijā. Lietojot uz ādas vai gļotādas, tas nerada sāpes un kairinājumu.</p> <p style="text-align:justify;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=cz8JAThq9Zo">https://www.youtube.com/watch?v=cz8JAThq9Zo</a></p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Saaukstēšanās un sāpes/Kakla sāpes