GINGIUM 120 mg apvalkotās tabletes, 60 gab.

GINGIUM 120 mg apvalkotās tabletes, 60 gab.

SALUTAS PHARMA GMBH
19.67 €
Derīguma termiņš: 2026-01-30
Gingium apvalkotās tabletes satur ginka sauso ekstraktu, attīrītu un standartizētu.
Uzzināt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Gingium apvalkotās tabletes satur ginka sauso ekstraktu, attīrītu un standartizētu.
Gingium apvalkotās tabletes lieto:

  • simptomātiskai organisku smadzeņu darbības traucējumu terapijai, ievērojot vispārējo terapijas koncepciju vājinātu vai zudušu iegūto garīgo spēju (demences sindromu) gadījumos, kad dominē šādi traucējumi: atmiņas defekti, traucēta koncentrēšanās spēja, depresija, vertigo, troksnis ausīs vai galvassāpes.
    Individuālā reakcija uz preparāta lietošanu nav paredzama. Pirms Gingium apvalkoto tablešu lietošanas sākuma ir jānoskaidro, vai slimības simptomu cēlonis nav primāra slimība, kuras ārstēšanai ir nepieciešama specifiska terapija, izmantojot īpašus ārstēšanas veidus.
  • Bez sāpēm noietā attāluma palielināšana pacientiem ar 2. pakāpes (pēc FONTAINE) perifērisko artēriju okluzīvu slimību (mijklibošanu) vienlaikus ar fizikāli-terapeitiskiem pasākumiem, īpaši – iešanas treniņu.
  • Pret asinsrites traucējumu vai ar novecošanos saistītu procesu izraisītu reiboni (vertigo). Kā papildlīdzekli, ārstējot troksni ausīs (tinnitus). Visos gadījumos, kad bieži rodas vertigo un troksnis ausīs, to iemesls ir jānoskaidro pie ārsta. Ja pēkšņi rodas dzirdes traucējumi vai zudums, nekavējoties jākonsultējas ar ārstu.
Papildu informācija par produktu
product
19110431 GINGIUM 120 mg apvalkotās tabletes, 60 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/84/7b/16072de14afec54d39b74fca3f0c.png InStock 19.67 EUR 19.67 <p style="text-align:justify;">Gingium apvalkotās tabletes satur ginka sauso ekstraktu, attīrītu un standartizētu.<br />Gingium apvalkotās tabletes lieto: </p> <ul><li style="text-align:justify;">simptomātiskai organisku smadzeņu darbības traucējumu terapijai, ievērojot vispārējo terapijas koncepciju vājinātu vai zudušu iegūto garīgo spēju (demences sindromu) gadījumos, kad dominē šādi traucējumi: atmiņas defekti, traucēta koncentrēšanās spēja, depresija, vertigo, troksnis ausīs vai galvassāpes.<br />Individuālā reakcija uz preparāta lietošanu nav paredzama. Pirms Gingium apvalkoto tablešu lietošanas sākuma ir jānoskaidro, vai slimības simptomu cēlonis nav primāra slimība, kuras ārstēšanai ir nepieciešama specifiska terapija, izmantojot īpašus ārstēšanas veidus.</li> <li style="text-align:justify;">Bez sāpēm noietā attāluma palielināšana pacientiem ar 2. pakāpes (pēc FONTAINE) perifērisko artēriju okluzīvu slimību (mijklibošanu) vienlaikus ar fizikāli-terapeitiskiem pasākumiem, īpaši – iešanas treniņu.</li> <li style="text-align:justify;">Pret asinsrites traucējumu vai ar novecošanos saistītu procesu izraisītu reiboni (vertigo). Kā papildlīdzekli, ārstējot troksni ausīs (tinnitus). Visos gadījumos, kad bieži rodas vertigo un troksnis ausīs, to iemesls ir jānoskaidro pie ārsta. Ja pēkšņi rodas dzirdes traucējumi vai zudums, nekavējoties jākonsultējas ar ārstu.</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai