GRIPPOSTAD C kapsulas, 24 gab.
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

GRIPPOSTAD C kapsulas, 24 gab.

STADA
Kopā
6.75 €
Derīguma termiņš: 2028-01-30
Paredzēts ar saaukstēšanos saistītu simptomu (piemēram, galvassāpju un locekļu sāpju, aizlikta deguna, sausa klepus).
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Paredzēts ar saaukstēšanos saistītu simptomu (piemēram, galvassāpju un locekļu sāpju, aizlikta deguna, sausa klepus), kas rodas vienlaicīgi, īslaicīgai mazināšanai. Grippostad C samazina drudža simptomus un samazina arī ķermeņa temperatūru, ja tas notiek vienlaicīgi ar saaukstēšanās simptomiem.

Papildu informācija par produktu
product
1076927 GRIPPOSTAD C kapsulas, 24 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/ff/7c/0d7b69605e19fae740628b52bf37.png InStock 6.75 EUR 6.75 <p style="text-align:justify;">Paredzēts ar saaukstēšanos saistītu simptomu (piemēram, galvassāpju un locekļu sāpju, aizlikta deguna, sausa klepus), kas rodas vienlaicīgi, īslaicīgai mazināšanai. Grippostad C samazina drudža simptomus un samazina arī ķermeņa temperatūru, ja tas notiek vienlaicīgi ar saaukstēšanās simptomiem.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Saaukstēšanās un sāpes/Paaugstināta temperatūra