GUM Original White zobu pasta, 75 ml
5.0 5 (3 atsauksmes)

GUM Original White zobu pasta, 75 ml

SUNSTAR SUISSE S.A.
5.0 5 (3 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2026-06-30
GUM Original White atjauno zobu dabīgo baltumu, maigi noņemot pigmentu no zobu virsmas, nekaitējot emaljai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Izcilās zobu pastas GUM ar profesionāli izstrādātām formulām - patiesi rūpīgai mutes dobuma kopšanai. GUM Original White atjauno zobu dabīgo baltumu, maigi noņemot pigmentu no zobu virsmas un nekaitējot emaljai - ar neabrazīvu tīrīšanas tehnoloģiju.

Zobu pastas sastāvā ietilpst smalkas mikroburbuļu daļiņas ar unikālas vielas "StainClear" augstu koncentrāciju. Tās neitralizē esošo pigmentāciju un aizsargā emalju no turpmākās iekrāsošanās. Pateicoties "StainClear" vielas un silīcija dioksīda aktīvai darbībai, pasta iedarbojas uz pigmentāciju, izšķīdinot to ne tikai uz zobu virsmas, bet arī zobu emaljas smalkajās mikroplaisās. Vitamīnu komplekss no B5 provitamīna un alantoīna aizsargā mutes dobuma mīkstos audus no kaitīgām baktērijām, novērš iekaisuma procesus un stiprina smaganas. Izomalta un fluorīda savienojums pastas sastāvā aktīvi piedalās zobu emaljas stiprināšanā un tās turpmākajā aizsardzībā.

Zobu pastas Gum Original White ikdienas lietošana novērš baktēriju aplikuma parādīšanos un veido zobu aizsargvirsmu, kā arī ievērojami samazina kariesa rašanos, likvidē pigmentāciju bez zobu emaljas bojāšanas un kalpo par ārstnieciski-profilaktisko līdzekli mutes dobuma mīksto audu iekaisumu procesu novēršanā.

product
1142182 GUM Original White zobu pasta, 75 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/63/50/aeb70dae12987207d636a6ab46ee.png InStock 8.72 EUR 8.72 <p style="text-align:justify;">Izcilās zobu pastas GUM ar profesionāli izstrādātām formulām - patiesi rūpīgai mutes dobuma kopšanai. GUM Original White atjauno zobu dabīgo baltumu, maigi noņemot pigmentu no zobu virsmas un nekaitējot emaljai - ar neabrazīvu tīrīšanas tehnoloģiju.</p> <p style="text-align:justify;">Zobu pastas sastāvā ietilpst smalkas mikroburbuļu daļiņas ar unikālas vielas "StainClear" augstu koncentrāciju. Tās neitralizē esošo pigmentāciju un aizsargā emalju no turpmākās iekrāsošanās. Pateicoties "StainClear" vielas un silīcija dioksīda aktīvai darbībai, pasta iedarbojas uz pigmentāciju, izšķīdinot to ne tikai uz zobu virsmas, bet arī zobu emaljas smalkajās mikroplaisās. Vitamīnu komplekss no B5 provitamīna un alantoīna aizsargā mutes dobuma mīkstos audus no kaitīgām baktērijām, novērš iekaisuma procesus un stiprina smaganas. Izomalta un fluorīda savienojums pastas sastāvā aktīvi piedalās zobu emaljas stiprināšanā un tās turpmākajā aizsardzībā.</p> <p style="text-align:justify;">Zobu pastas Gum Original White ikdienas lietošana novērš baktēriju aplikuma parādīšanos un veido zobu aizsargvirsmu, kā arī ievērojami samazina kariesa rašanos, likvidē pigmentāciju bez zobu emaljas bojāšanas un kalpo par ārstnieciski-profilaktisko līdzekli mutes dobuma mīksto audu iekaisumu procesu novēršanā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Mutes dobuma higiēna/Zobu pastas