GUM Trav-Ler 1,1 mm zobstarpu birstīte, 6 gab.
0 0 (0 atsauksmes)

GUM Trav-Ler 1,1 mm zobstarpu birstīte, 6 gab.

SUNSTAR SUISSE S.A.
0 0 (0 atsauksmes)
Kopā
4.66 €
Kompakta un viegli lietojama šī universālā birstīte var tikt izmantota arī tad, ja jums ir implanti, ortodontiskas ierīces vai tilti.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

„Sunstar” ir radījis inovatīvo Trav-Lever starpzobu spraugu birstīti, lai nodrošinātu labāku aplikuma notīrīšanu un lielākas ērtības katrā tīrīšanas reizē, panākot maksimālu efektivitāti. Rezultāta pamatā ir „Sunstar” klīniski pierādītā tehnoloģija, kas parāda, ka ar hlorheksidīnu pārklātās starpzobu spraugu birstītes šķiedras ievērojami samazina bakteriālo piesārņojumu pēc 2 nedēļas ilgas birstītes lietošanas.

  • Pierādīta efektivitāte: noņem par 25 % vairāk aplikuma, pateicoties inovatīvajai sariņu trīsstūra formai (salīdzinājumā ar tradicionālajiem neilona sariņiem).
  • Antibakteriāla sariņu aizsardzība: novērš piesārņojumu izmantošanas starplaikos (patentētie sariņi, kas pārklāti ar hlorheksidīnu).
  • Samazina traumas iespējas un ļauj izvairīties no zobu emaljas bojāšanas, jo stieple ir pārklāta un roktura gals ir noapaļots, tādējādi pasargājot smaganas.
  • Jaunais, mūsdienīgais un ergonomiskais rokturis nodrošina maksimālas ērtības un kontroli, pateicoties gumijas elementam. Birstītes kakliņš, kuru var saliekt 45° - 90° leņķī, ļauj viegli aizsniegt mugurpuses zobus.
  • Higiēniskāka lietošana, pateicoties aizsargvāciņam, kas pasargā birstīti un kalpo kā tās roktura pagarinājums.
product
1142522 GUM Trav-Ler 1,1 mm zobstarpu birstīte, 6 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/78/fb/d2ae07acb03ed5de6a151d091304.png InStock 4.66 EUR 7.17 <p style="text-align:justify;">„Sunstar” ir radījis inovatīvo Trav-Lever starpzobu spraugu birstīti, lai nodrošinātu labāku aplikuma notīrīšanu un lielākas ērtības katrā tīrīšanas reizē, panākot maksimālu efektivitāti. Rezultāta pamatā ir „Sunstar” klīniski pierādītā tehnoloģija, kas parāda, ka ar hlorheksidīnu pārklātās starpzobu spraugu birstītes šķiedras ievērojami samazina bakteriālo piesārņojumu pēc 2 nedēļas ilgas birstītes lietošanas.</p> <ul style="text-align:justify;"><li style="text-align:justify;">Pierādīta efektivitāte: noņem par 25 % vairāk aplikuma, pateicoties inovatīvajai sariņu trīsstūra formai (salīdzinājumā ar tradicionālajiem neilona sariņiem).</li> </ul><ul style="text-align:justify;"><li>Antibakteriāla sariņu aizsardzība: novērš piesārņojumu izmantošanas starplaikos (patentētie sariņi, kas pārklāti ar hlorheksidīnu).</li> </ul><ul style="text-align:justify;"><li>Samazina traumas iespējas un ļauj izvairīties no zobu emaljas bojāšanas, jo stieple ir pārklāta un roktura gals ir noapaļots, tādējādi pasargājot smaganas.</li> </ul><ul style="text-align:justify;"><li>Jaunais, mūsdienīgais un ergonomiskais rokturis nodrošina maksimālas ērtības un kontroli, pateicoties gumijas elementam. Birstītes kakliņš, kuru var saliekt 45° - 90° leņķī, ļauj viegli aizsniegt mugurpuses zobus.</li> </ul><ul><li style="text-align:justify;">Higiēniskāka lietošana, pateicoties aizsargvāciņam, kas pasargā birstīti un kalpo kā tās roktura pagarinājums.</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Mutes dobuma higiēna/Zobstarpu birstītes